Vrem vTube înapoi

Elen

/ #176

2016-08-26 14:22

Am semnat aceasta petie, pt ca vtube e un site ft ft bun cu toate seriale subtitrate. Sunt unele persoane care nu înțeleg engleza si le este mult mai ușor sa privească de pe. Acest site, după ce ai pus un episod in partea dreapta e scris,, următorul episod'' după părerea mea aceasta e ft simplu si rapid. Acolo este serialul 92010 Beverly hills si numai acolo i-l pot privi, subtitrare ft buna, calitate hd! In orice caz e unicul site pe care este înregistrat acest serial . De mai mult timp înca din Iunie-iulie , nu țin minte precis luna exactă am jnceput sa privesc serialul .Am ajuns la sez3 si nu pot continua.nu înțeleg cine are tupeul de a Închide un site atit de vin precum vtube. De asemenea pe el am vizionat Goosip girl, ptetty Little liars si multe multe altele , cu o calitate extraordinara. Ma bucur ca am putut contribui cu semnătura mea. Oameni dragi, semnați , pt ca numai asa vin avea ce ne Von dori si nu ne se cor fura ,, bunurile,, de sub nas! Semnați si îndemnați toți prietenii Dvs sa daca acest lucru,!