Fetița care a fost violată la doar 2 ani este din nou în pericol!


Anonymous

/ #1155

2016-04-30 17:27

Am semnat aceasta petitie,pentru ca imi pasa de oameni,mai ales de copiii care sunt hartuiti,batuti,violati etc Asa ceva,numai un om cu sufletul vandut mamonei poate face,plin de intuneric in suflet,un om cu dezechilibru mintal,care s-a indepartat de Bunul Dumnezeu
Dumnezeu nu va lasa depedepsit pe nimeni,dar pana atunci va trebui pedepsit pe pamant,poate atunci va fi luminat de Dumnezeu si se va cai,isi va da seama de ce a facut si se va reintoarce la Bunul Dumnezeu,de unde de altfel cu totii am plecat si unde trebuie sa ne reintoarcem,dar din pacate multi nu ne mai intoarcem din pricina pacatelor nemarturise,mai ales cele din tinerete,caci dupa casatorie copilul va mosteni pacatele parintilor. Asta este de luat aminte pentru toti,nu numai pentru acest violator sau alti rau-facatori care incalca legile Bunului Dumnezeu,Decalogul celor 10 porunci
Sarbatori Pascale Fericite tuturor sper ca Bunul Dumnezeu prin Sacrificarea de Bunavoie a Fiului Sau Preaiubit a Domnului nostru Iisus Hristos si prin Invierea Sa sa ne umple de lumina tot trupul si sufletul,sa curga lumina prin noi,sa radiem numai lumina.
La multi ani
Hristos a Inviat!