Fumatul Permis in Locuri Special Amenajate in Spatiile Publice - Semneaza si da Share !


Musafir

/ #930

2016-03-19 12:57

Am semnat pentru ca sunt de acord cu tot ce scrie aici. Am semnat pentru ca m-am saturat sa fiu forțata sa fac ceva ce nu vreau!! Fumez si ma pot lasa cu ușurintă , dar nu OBLIGATĂ!!! Au dat legea asta in defavoarea noastră ceea ce nu este deloc corect ! Legat de socializare, sa vedem acum socializare cand ați rupt practic in doua părți relațiile interumane. Din ce in ce mai mulți nefumători înjura si se bucura pentru "răul " făcut noua de către legea asta! Ați înrăit poporul roman prin intermediul acestei legi! L-ați separat in doua părți!!  Presupun Ca daca maine i-ar veni unuia ideea de a da o lege împotriva tastarii telefonului mobil sau folosirea lui intr-un spațiu public (ca sa nu existe riscul unui accident de orice fel ) DVS.Domnilor parlamentari ați accepta-o! Înrăiți oamenii fără a va da seama... Poate vă vor veni alte idei mai bune in VIITOR , vreau sa NU fiu obligată sa plec din ȚARA MEA !!!