NU HOTĂRÂT EMIGRANŢILOR MUSULMANI ŞI CLĂDIRII MOSCHEII ÎN ROMÂNIA


Musafir

/ #57

2016-01-27 14:19

Pentru ca sunt ROMAN cu copii ce abia si-au terminat o facultate si vad viitorul lor foarte sumbru; ROMAN cu bunici ce au luptat in ambele razboaie mondiale ptr tarisoara asta, ptr ca provin din neam de razes moldovean si NU POT sta pasiv sa vad cum o clica de oportunisti si iubitori de putere, tradatori, ne flutura in mod diplomatic si parsiv, de parca am fi o natie de oligofreni, acelasi slogan European.

A fi membru al acestei UE, daca inseamna un alt dictat gen Stalinist, trebuie revizuita imediat pozitia noastra ca natiune si opriti parlamentarii europeni romani, sa mai fie robotii comandati de Bruxell. SA IASA TOT POPORUL IN STRADA CAT NU SUNTEM DESFIINTATI CA NATIUNE DE ACEASTA CONDUCERE TRADATOARE! SAU DACA EI CALCA IN PICIOARE CHIAR CONSTITUTIA PE CARE AU JURAT SI NOI STAM PASIVI, ATUNCI PREGATITIVA SA EMIGRATI IN RUSIA, PTR CA TARA ASTA ESTE VANDUTA, SE PARE! Daca internetul te-a ajutat Domnule PRESEDINTE, prin retelele de socializare sa ajungi la Cotroceni, eu in locul dumitale m-as gandi ca oricand poti aduce dezastru in tara asta prin mobilizarea ce o poti determina datorita pasivitatii si muteniei Dvs. Va spune un cetatean care REGRETA CA v- a votat. Este cea mai mare teapa pe care aceasta natiune o primeste de la revolutie. Rusine domnule Iohanis! Mai simtiti romaneste? NU SE VEDE! NICI IN CAZUL FAMILIILOR CU COPIII RAPITI, NICI IN CAZURILE DE POLITICA INTERNA, SUNTETI UN ABSENT! Eu Cred ca Regele Ferdinand simtea mult mai mult romaneste chiar daca nu stia limba romana la aducerea lui in tara.