Alexandru Florian, Poporul Român te declară indezirabil!


Musafir

/ #68

2015-09-06 08:04

Am semnat aceasta petitie pentru ca sunt roman. Stramosii mei dacii au trait pe meleaguri tracice si au murit tot acolo. Timp de milenii am fost supusi oprimarii, tradarii si umilintei de catre nenumarati alti venetici si totusi am ramas Romani. Acest Alexandru Florian intruchipeaza exact opusul ideii de Roman. Are nume romanesc dar tot asa cum un caine de companie cu numele Gica nu va fi niciodata o fiinta umana, acest porc-de-caine nu va fi vreodata Roman doar din cauza numelui pe care il are. Este foarte posibil sa fie chiar un om educat acest Alexandru Florian. Asta nu este o garantie ca nu este si tradator. Pentru ce anume, asta chiar nu imi pot explica. Am fost fortat de imprejurarile de acasa sa parasesc Romania cu multi ani in urma si totusi am luat-o cu mine oriunde am ajuns in lumea asta de atunci. El a trait probabil toata viata lui in Romania dar este evident ca inima il trage sa fie o parte din Israelul sionist care comite in momentul de fata cele mai cumplite atrocitati in numele unui dumnezeu inexistent. Romanii au fost calcati de multe alte puteri mondiale in trecut dar numai cei ca Alexandru Florian au fost calcati in picioare ca pragurile de usa. Asta pentru ca cei ca Alexandru Florian isi doresc sa fie cateii de paza ai unor asa zis puteri mondiale. Probabil pentru ca numai asa isi pot obtine acea zgarda cu ghimpi cum au pitbullii, altfel ar ramane vesnic aceeasi catei de poseta la subtioara unei Paris Hilton din Tel Aviv sau West Hollywood, CA. Oamenii de teapa lui Alexandru Florian au reusit sa ne faca pe toti ceilalti Romani (adevarati prin comparatie indiferent ca as include si minoritatile nationale din tara noastra sau nu) sa aparem in fata lumii tot ca niste catei cum sunt si ei. Si asta din motiv ca pentru acest Alexandru Florian puterile astea mondiale efemere care ne decid soarta in ziua de azi sunt imaginea leilor biblici...

Fie ei lei, tigri sau ursi, toate aceste animale sunt dresate sa poarte fustita si sa sara prin flacari la circ...

Lupii nu vor fi niciodata dresati sa linga mana celui care ii bicuieste iar Romanii, Dacii adevarati, sunt lupi si nu catei de buzunar pentru pitipoance cu bani de la parinti!

Din acest motiv am semnat aceasta petitie!

Va salut!

Sabin Alexandru Frunza