Alexandru Florian, Poporul Român te declară indezirabil!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Alexandru Florian, Poporul Român te declară indezirabil!


Musafir

#51

2015-09-06 07:41

Sunt roman si nu suport nedreptatea. Acest Alexandru Florian ar trebui intrebat de ce spurca doua nume frumoase, romanesti: de ce nu isi asuma numele sau real evreiesc? Ne-am saturat de sionisti travestiti in romani care fac legea in Romania!

Musafir

#52

2015-09-06 07:42

Ca sunt Roman .

Musafir

#53

2015-09-06 07:42

Toata istoria ne este stearsa cu buretele tradatorilor, lingailor si parvenitilor!

Musafir

#54

2015-09-06 07:43

Acestui individ nesimtit i-ar trebui retrasa cetatenia romana!

Musafir

#55

2015-09-06 07:44

Pentru ca sunt român si imi iubesc poporul.

Musafir

#56

2015-09-06 07:45

Persoana non grata esti domnule Florian !

Musafir

#57

2015-09-06 07:50

Expulzareeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Musafir

#58

2015-09-06 07:53

Pentru ca nu este normal ca un fost comunist sa spuna ca orice roman ce poarta costum national trebuie scosi in afara legii.
Acest institut a "oferit consultatii" pentru o lege comunista care sa recondamne in mod gratuit cum a facut-o primul regim comunist din intoria romanilor prin tribunale politice.
Este o insulta la adresa identitatii noastre nationale sa ne spuna un institut pe cine sa cinstim dintre inaintasii nostri.
E ca si cum eu as spune ca toti fostii comunisti sa paraseasca scena politica (desi ar fi normal, nu?)

Musafir

#59

2015-09-06 07:54

Pt ca sutem satui de astefel de elemente.

Musafir

#60

2015-09-06 07:55

"Nu mor caii cand vor cainii" ! Ce poti sa astepti de la un albanez cu trecut si prezent murdar, hot plagiator, care isi trece direct in subordinea lui INSHR, institut care are ca scop stergerea istoriei romanilor si un mercenar care in combinatie cu albanezul fura banii contribuabilului roman, anulandu-i sentimentul national. In proportie f. mare, vina este a noastra si a celor care nu ai trag la raspundere! "Romanilor, nu va mai alegeti conducatori care nu-si iubesc tara" a spus cel pe care, cei doi descrisi mai sus, indraznesc sa-l stearga din istoria noastra. D-zeu sa te aiba-n paza Lui, martirule, Petre Tutea!

Musafir

#61

2015-09-06 07:55

cu mincinosii si plagiatorii nu este de stat la o masa..........

Musafir

#62

2015-09-06 07:57

Îmi iubesc țara și valorile poporului român

Musafir

#63

2015-09-06 07:57

Acest personaj sinistru nu merita sa fie cetatean roman. Cetatenia romana este o cinste, o onoare, o mandrie.

Musafir

#64

2015-09-06 07:57

Pentru a scăpa de P.C.R. - Pile-Cunoștințe -Relații= prostii

Musafir

#65

2015-09-06 08:01

Vreau să se termine cu batjocura ultimilor ani la adresa românilor. !!!!

Musafir

#66

2015-09-06 08:01

Pentru ca si deoarece sunt dintre cei care stiu ca jidanii sunt sursa tuturor relelor...stiu ca vor pamanturile de pe care,in mod indreptatit de marsaviile lor,altadata au fost alungati...stiu ca vor pieirea noastra...

Musafir

#67

2015-09-06 08:03

Prea li s-a urcat la cap ca ei sunt "poporul ales"! Prea fac mult caz de ceea ce s-a intamplat in Al Doilea Razboi Mondial! Nu sunt singurii care au au fost macelariti! Au fost altii care au fost ucisi in numar mult mai mare decat ei si nu mai fac atata caz! La ei numarul celor ucisi a tot crescut ca Fat-frumos din poveste! In afara de acestea, m-am saturat de jignirile lor la adresa noastra, a ROMANILOR! Sa se uite mai intai la ei in gradina si apoi sa vorbeasca despre altii si sa jigneasca un popor intreg, care nu a facut altceva decat sa-i ajute si sa-i tolereze!

Musafir

#68

2015-09-06 08:04

Am semnat aceasta petitie pentru ca sunt roman. Stramosii mei dacii au trait pe meleaguri tracice si au murit tot acolo. Timp de milenii am fost supusi oprimarii, tradarii si umilintei de catre nenumarati alti venetici si totusi am ramas Romani. Acest Alexandru Florian intruchipeaza exact opusul ideii de Roman. Are nume romanesc dar tot asa cum un caine de companie cu numele Gica nu va fi niciodata o fiinta umana, acest porc-de-caine nu va fi vreodata Roman doar din cauza numelui pe care il are. Este foarte posibil sa fie chiar un om educat acest Alexandru Florian. Asta nu este o garantie ca nu este si tradator. Pentru ce anume, asta chiar nu imi pot explica. Am fost fortat de imprejurarile de acasa sa parasesc Romania cu multi ani in urma si totusi am luat-o cu mine oriunde am ajuns in lumea asta de atunci. El a trait probabil toata viata lui in Romania dar este evident ca inima il trage sa fie o parte din Israelul sionist care comite in momentul de fata cele mai cumplite atrocitati in numele unui dumnezeu inexistent. Romanii au fost calcati de multe alte puteri mondiale in trecut dar numai cei ca Alexandru Florian au fost calcati in picioare ca pragurile de usa. Asta pentru ca cei ca Alexandru Florian isi doresc sa fie cateii de paza ai unor asa zis puteri mondiale. Probabil pentru ca numai asa isi pot obtine acea zgarda cu ghimpi cum au pitbullii, altfel ar ramane vesnic aceeasi catei de poseta la subtioara unei Paris Hilton din Tel Aviv sau West Hollywood, CA. Oamenii de teapa lui Alexandru Florian au reusit sa ne faca pe toti ceilalti Romani (adevarati prin comparatie indiferent ca as include si minoritatile nationale din tara noastra sau nu) sa aparem in fata lumii tot ca niste catei cum sunt si ei. Si asta din motiv ca pentru acest Alexandru Florian puterile astea mondiale efemere care ne decid soarta in ziua de azi sunt imaginea leilor biblici...

Fie ei lei, tigri sau ursi, toate aceste animale sunt dresate sa poarte fustita si sa sara prin flacari la circ...

Lupii nu vor fi niciodata dresati sa linga mana celui care ii bicuieste iar Romanii, Dacii adevarati, sunt lupi si nu catei de buzunar pentru pitipoance cu bani de la parinti!

Din acest motiv am semnat aceasta petitie!

Va salut!

Sabin Alexandru Frunza

Musafir

#69

2015-09-06 08:08

comunismul ne-a distrus ca popor!!!!Acesti TEMBELI ne fura si ne asupresc de 26 ani !!

Musafir

#70

2015-09-06 08:10

Pentru ca e revoltator ce face Alexandru Florian.

Musafir

#71

2015-09-06 08:13

Pentru ca este strigator la cer din toate punctele de vedere!!!!!!!

Musafir

#72

2015-09-06 08:13

Pentru ca mi.e imposibil sa aleg intre Tutea si florian....

Musafir

#73

2015-09-06 08:13

Istoria trebuie sa ramana asa cum a fost : cu bune si cu rele ! Omul are dreptul sa stie adevarul , si sa aleaga ! Nu sant de la tara dar port cu mandrie IE ROMANEASCA !


Musafir

#74

2015-09-06 08:14

Semnatura mea reprezinta accordul meu in legatura cu ceea ce comuncati dvs !

Musafir

#75

2015-09-06 08:14

Scapam si de tine!