Petitie impotriva legii antilegionare


Musafir

/ #20

2015-08-03 15:49

Este foarte grav pt. democratie.
Aceasta lege trebuia data dupa ce erau scoase in afara legilor Marie Le Pen si partidul ei, toate partidele de extrema dreapta din Europa, care au peste 3o% in Parlamentul European, Islamismul pt toate crimele, Israelienii pt toti palestinienii ucisi, toti (foarte multi, foarte multi) NEO Nazi din Europa, Rusia, SUA, etc., negrii care lupta pt SUPREMATIA NEGRILOR si cei care sunt antisemiti (vezi Paris), nazi din jurul tarii noastre care-si dau mana impotriva romanilor (nimeni nu-i vede); etc.,etc...
In Romania nu exista!
Legionarii nu au fost condamnati de niciun tribunal international.
Cei care vor sa ne manipuleze spun ca s-au condamnat doar germanii...Poftim????
Fascismul a fost german?????? Sau italian si spaniol!
Rasismul, terorismul, etc., sunt in codul penal. Miscarea legionara nu se poate incadra ca o noua infractiune, pur si simplu, prin termeni.
UNDE SUNT NORMELE???????
VREM NORME EXACTE SI COMPLETE: CE AVEM VOIE SA SPUNEM, SA FACEM, CE NU?
DESPRE CINE AVEM VOIE SA VORBIM, SA GANDIM, SA DISCERNEM CE AU FACUT BINE, CE AU FACUT RAU?????????
VOI FI ARESTATA PT CA SCRIU AICI??????
AM SCRIS PE NET IMPOTRIVA LUI PONTA SI MI-AM PIERDUT SERVICIUL. SEFUL IT ERA PSD......
SOTUL MEU ERA SA-SI PIARDA SERVICIUL.....
AM SCRIS IMPOTRIVA LUI PONTA SI AM SUFERIT ATAT DE MULT, INCAT NU MAI DESCHID PC DECAT LA CATEVA LUNI, ODATA.
AM CREZUT IN IOHANNIS MAI MULT DECAT ORICINE, MAI MULT DECAT IN ORICINE.
MA DOARE CAND VAD MANIPULARILE IMPOTRIVA PRESEDINTELUI, IMPOTRIVA SPERANTEI NOASTRE DE NORMALITATE SI BINE.
dAR COMUNISMUL ESTE REABILITAT (DOAR CEAUSESCU NU) prin aceasta lege aberanta.
Eroii nostrii sunt condamnati a nu stiu cata oara, iar libertatea noastra este ucisa. DEFINITIV. TORTIONARII SUNT APARATI.
LOBY-ul iresponsabil facut la alte tari (oare chiar asa e???) sa ni se impuna aberatii nedemocratice, noua, singura tara fara neo-nazisti, fara extrema dreapta, noua, tara tiganilor si evreilor, pe care-i iubim si menajam cu discriminare pozitiva, iresponsabilii care au impus aceasta lege vor genera exact procesul invers.
Iar PRESEDINTELE NU TREBUIA S-O PROMULGE!!!!!!!!!!!!!