Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM! |
/ #42727 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!2015-08-01 10:24#42726: - SA SE FACA DREPTATE <= Vrei sa spui sa justifice banii, sindicatele toate. Ma nebunule, tu centrezi, tu dai cu capul, iti raspunzi si mai si intrebi. Scoti porumbei pe gurita si lasi si scris... Cum dracu sa ramana Marcu sa plateasca niste cotizatii care sunt popriri pe fluturas, ar trebui sa se justifice si sumele oprite pe fluturas ale noastre celor de am fost in Oltchim disponibilizatii sau toti care au mai cotizat si care am bagat banii TOTI COTIZANTII SINDICATELOR LA CARE NOI MAI AVEM SI VECHIME... OPRIRI BANI PE FLUTURAS, NU CA UNII DE AU VENIT ACUM LA SPARTUL TARGULUI DAR RIDICA PRETENTII... ( PE STRUCTURI, PE NUCLEE, PE CE VREI TU SI ALTII CA TINE...PACALICILOR ), sunt si banii nostriiiiiiii AIA MULTI IN VECHIME DE MUNCA SI COTIZATII acolo in sindicate, CHIAR DE NU MAI SUNTEM NOI INCADRATI ACOLO BANII II AVEM PE FLUTURASI SI IN ACTE POPRIRI ( OPRITI PE INTELESUL TAU INCASATI ), SOCIETATEA COMBINATULUI CHIMIC OLTCHIM PE LEGEA CCM OLTCHIM AM MAI COTIZAT SI PENTRU SALARII PLATI COMPENSATORII VECHIME IN MUNCA ALEA DE NI SE FURA NOUA DREPTURILE BANII SI ALTE DREPTURI LA CARE AM CONTRIBUIT OPRINDU-NE SUME IN FLUTURASI SI ACTE PROTEJATE PENTRU ASTFEL DE SITUATII SPRE ACHITARE TOT VALOAREA TOATA SI DAUNE-INTERESE PENTRU INTARZIERI SUCCESIVE SI NEAINTEMEIATE ..., SI NU INCU_RCATE CU SITUATIA SOCIETATII CARE ESTE ALTA DISCUTIE ..., NU NI SE DAU GRATIS SAU CE VRETI VOI SA FIE IN AFARA LEGILOR, PE CARE NOI LE-AM RESPECTAT SI AM ACHITAT, SI POPRIRI PENTRU SITUATII DE FALIMENT / INSOLVENTA / LICHIDARE...ETC., LEGE CCM, LEGI, LEGI SI ALTE LEGI...., DE CAND MA DEPLASEZ LA LOCUL DE MUNCA PANA CAND MA INTORC DE LA LOCUL DE MUNCA ACASA LA DOMICILIU BANII DIN SALARII MUNCA ACTIVITATE SI PROTEJATE DE TOATE LEGILE IN VIGOARE BANIII MUNCITI, SOCIETATE, SINDICATE, PATRONAT.... ACHITA IN CAZURI ( CARE SUCCED NU DIN VINA ANGAJATULUI ) ACHITARILOR PE DIVERSE MOTIVE.... ( NU MAI DETALIEZ ) !!!!!!!! ACUM CA AVETI ALTA LEGE CCM OLTCHIM 2015 VA SUPUNETI LEGIII..... SI LEGILOR!!!!! BANII MEI MA SI AI NOSTRIIIIIIIII SUNT IN SINDICATE SI IN OLTCHIM, hai ca ai auzit ceva, da intortocheat mai ai limba, creier..., ca nu pricepi ce spui... SI STOP MINCIUNII SI MINCINOSILOR!!!!!!!!!!!!
![]() DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! "Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange, ca sa ai dreptul, sa nu fi de acord cu mine " RESTITUIE IN INTEGRUM ( RESTITUTIO IN INTEGRUM ) CU PENALIZARILE SI DAUNE-INTERESE TOT CREANTELE SALARII OLTCHIM 30.01.2013:UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!! DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! =UNDE SUNT BANII????
UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!
|
|
Petitie impotriva UNTOLD - ofensa adusa identitatii crestine!
Eliminarea subvenției de stat pentru partide!
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Salvați cei trei pui de urs orfani de pe Transfăgărășan!
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
Salvăm Casa Dinu Lipatti
CCR TREBUIE SĂ PLĂTEASCĂ!
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
Solicităm prelungirea termenului de încheiere a contractelor de vânzare-cumpărare cu TVA 9% până la 30 decembrie 2026
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
PETIȚIE pentru debirocratizare, simplificare și corectare a procedurilor și deciziilor privind implementarea proiectelor din apelurile de Digitalizare IMM și ONG din cadrul PNRR
Salvati Dealul Lempes si comunitatile din jur de impactul Autostrazii A13
Petiție ÎMPOTRIVA DISCRIMINĂRII COMUNITĂȚII ETNICILOR ITALIENI DIN ROMÂNIA. APPELLO Contro la Discriminazione della COMUNITÀ ETNICA ITALIANA IN ROMANIA
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Vrem APĂ nu NĂMOL la Adjud
69 Creat: 2025-09-06
Diabetul nu are vârstă
72 Creat: 2025-09-05
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
5489 Creat: 2025-06-14
Uniți Salvăm Meledicul
181 Creat: 2025-09-05
Sustinem introducerea unei soluții de asigurare accesibile și echitabile pentru protejarea procesorului de sunet, vital pentru pacienții purtători de implant cohlear.
39 Creat: 2025-09-04
Referendum pentru familia normala
83 Creat: 2025-06-17
Stop PUZ Sânzienelor! Vrem soare și spații verzi, NU vrem blocuri cu 10 etaje lângă Școala 19!
648 Creat: 2025-08-17
Concediu menstrual
1340 Creat: 2023-11-15
Petitie pentru retragerea imunitatii parlamentare a deputatului AUR Dan Tanasa si judecarea lui pentru infractiunea descrisa in art.369 CP, incitare la ura sau discriminare
1275 Creat: 2025-08-29
Concert în limba franceză-Irina
8 Creat: 2025-09-07
Inchisoare pentru ucigasii celor cinci puiuti de caine arsi de vii
3184 Creat: 2021-05-07
Păstrăm Trenulețul FloreFun la Vivo! Cluj-Napoca 🚂💛
7 Creat: 2025-09-07
Cerem montarea limitatoarelor de viteză și scurtarea timpilor de așteptare la semafoarele de pe str Porțelanului și Podul Porțelanului
46 Creat: 2025-09-03
Oprirea Activitatii Ilegale a Bisericii Yeshua in spatiul din Ploiesti str Dreptatii nr3
15 Creat: 2025-08-31
Petitie impotriva UNTOLD - ofensa adusa identitatii crestine!
11068 Creat: 2025-08-14
🚰 Stop opririlor abuzive de apă în comuna Adunați
8 Creat: 2025-09-05
OVIDIU DRAGOȘ ARGESANU sa recunoasca public abuzul fata de paciente
71 Creat: 2025-07-06
IUS-Lubrifin - Parcul din inima Brașovului. Cerem Consiliului Local demararea exproprierilor pentru terenul de pe fosta platformă. Semnează petiția!
7289 Creat: 2024-11-02
Crearea unui parc comun pentru adresele ion Casian-Ungurean si Constantin Virnav. Tudor Strisca
353 Creat: 2025-08-27
Salvati Liceul de Coregrafie Floria Capsali din Bucuresti
890 Creat: 2025-08-13