LEGE PENTRU CASTRARE CHIMICA PENTRU VIOLATORI


Anonymous

/ #217

2015-07-23 20:43

Cam puține semnături pro castrarea chimică ... Futu-vă-n gură de mizerii ! De ce nu semnați pentru pedeapsa asta cât mai mulți ?! Eu sunt tată de fată și dacă eram tatăl fetei respective sau se întâmpla așa ceva cu fata mea toți 7 erau executați de mâna mea și cu asta basta ( asta în caz că legea nu lua măsuri drastice ptr. cele 7 gunoaie ale societații ... Ăștia merită castrați, pedeapsa maximă și violați și ei la rândul lor fiecate în parte de câte 7 vlajgani, să simtă și ei ce a simțit fata aia ... Unchiul unuia dintre gunoaile societății a spus aseară în direct la tv : Eee, lăsați domnilor că nu era fată mare ... Păi, fmm de gunoi și tu, acum femeile care nu sunt virgine trebuie violate ? Hai, să o violăm și noi pe nevastă-ta sau pe mă-ta, că nu mai sunt fete mari ... Și tot el a spus că a auzit el că : Ea cu o seară în urmă a făcut sex și cu alți băieți ... Așa și ??? O femeie poate să facă sex 24 dib 24 cu cine vrea ea și dacă o dată spune că nu vrea și tu o forțezi e viol băi idiotule ... Doamne ce mentalitate au unii ...