Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

doar o fata de 17 ani .

/ #39517 " cei 7 sunt doar niste spermatozoizi in dezvoltare , nici macar baietii , sau copii . "

2015-07-23 06:02

As fii mai mult decat onorata daca comentariul meu  ar ajunge la acesti 7  baieti sa spunem  asa , si catre STIMATA DOAMNA JUDECATOARE  . Asa ca va rog  ,  daca cineva citeste  acest mesaj din cei care   ar putea ajuta la   ajungerea lui  catre cei 8  MINUNATI oameni   . M-as bucura mult   , extrem de mult .

Nu conteaza cine sunt  . spun doar ca sunt fata si am 17 ani . Si  nu pentru ca mi-e frica  sau  orice  se crede , insa toate astea nu sunt de folos  .  Incep prin a spune ca totul a fot mult prea mult pentru mine , a fost oribil  . Am plans  ,   prima data  ,  incercand sa ma gandesc prin ce  chin a trecut aceasta fata  , Dumnezeule  ..  . As vrea sa-i intreb ceva pe astia  , smecherii  care , zambesc   pe la camere   si tfumeaza prin fata postului de politie  : cat de nenorociti puteti sa fiti ? , sau..  chiar nu stiu de ce am pus aceasta intrebare retorica ,  voi stiti deja asta   . deci , nu  nu ma e o intrebare .

Vreau sa ma adrsez   tuturora   , acesti   inculti  sunt doar niste   persoane care au iesit   cu ceva in evidenta ,  avand in vedere ca sunt doar niste  , imi cer scuze  .. spermatozoizi in dezvoltare   inca   , ei  habar nu au ce au facut   deoarece  sunt doar niste   tarani  , niste  obositi  care habar nu au ce vor sa faca cu viata lor  . Si nu ma mir  , pentru ca in Romania in ziua de azi doar chestiuni de acest gen  putem observa  , insa pot sa spun cu mana pe inima ca astia 7   au intrecut   orice  om   redus mintal   , si Doamne  ...  nu imi vine sa cred   ca ei mai zambesc avand   in vedere in ce  [  imi cer scuze din nou  insa chiar nu ma pot abtine  ] cacat   s-au bagat   .

Sunt de parere ca  , de fapt    asta e adevarul  .. doar ca  ei mascheaza toate lucrurile astea   zambind  , glumind  , si   spunand ca sunt mandrii de ceea c au facut  . Insa nu cred ca ei nu si-au dat seama de ceea ce  au facut  , trebuie sa   fie mult prea  .. nici macar nu gansesc cuvantul   pentru ca  "nedezvoltati "  e foarte mult spus  .. Fara sa jignesc [  am incercat pe cat posibil ] . Eu cred ca ei isi asteapta  cu  inima cat un purice   judecata  , pentru ca va veni  .. cu siguranta    o sa vina  , se bucura si ei de ceea ce pot  , si cum pot acum , asa exact cum ii vedeti Dumneavoastra , asa cum probabil incearca sa se minta si ei .  " Zicetii si voi  baietii  , nici voi nu o puteatii sune mai bine  , nu-i asa ? "Sincer nu stiu cum am ajuns aici , pe acest site  , cautand   mai mutle despre acest caz , insa ma marcat profund  .  

Am citit si ca   fata , la urma urmelor  , dupa tot ce i-au facut  .. a mai fost considrata si  " usoara " , si BINEINTELES ca toti au crezut si au afirmat  , deparece ei sunt 7  , iar ea doar una singura  . Asa-i la noi  , actionam in haita  ,  noi nu   avansam pe scara civilizatiei   ci scadem  ,   vom ajunge probabil in vremurile preistorice  .. serios  pentru ca altfel nu imi explic   , acest nivel  minim de inteligenta al acestor   7  minunati   barbati  , adevarati ce-i drept .

Si Doamnei  Judecator , da   .. Doamna a facut o treaba excelenta  . Ma intreb  unde a terminat aceaste studii care au trimiso  la rangul de Judecator   pentru judeca  cazul , fiind   considerata  cea care ar putea lua cea mai buna hotatare  in cazul fetei si al celor 7 ..  Poate insa  Stimata Doamna a trecut   si dansa  , dupa aceea o data  pe acelasi camp cu aceeasi baieti  , pentru a reconstitui scena  ,  asta doar asa  .. ca sa  inteleaga mai bine lucrurile pentru  a judeca drept  . Asta  , cred ... din moment ce a luat aceasta dreapta  hotarate  .  Probabil au reconstituit  , de mai multe ori scena  ,  insa bineteles ca Doamna nu a putut lesina , nu a avut cum sa-si piarda cunostinta  ,  deoarece este mai invarsta  si  ca orice om  matur   poate tine   in frau 7  baietasi , Nu ?  . Altfel chiar nu imi explic ,  acea hotatare  . Si chiar ma intreb  , stimata Doamna  Judecator  [ pentru ca  nu imii permit sa i adresez alte cuvinte  , nu am acelasi studii  de specialitate  , astfel nu pot  , nu imi pot prmite , fata de dansa  ] . Oare ea   nu este mama  ? Nu este   fiica  , sau om ?  Ce judecator a fost si asta  ? Vai de capu ei .. Atata pot spune   , sai fie RUSINE !! . Sunt sigura ca hotrarea Dansei  , o macina   chiar si acum   ,  si ziua ,  si noaptea  ... si chiar nu i doresc raul  , dar sper ca toate aceste ganduri  sa nu-i dea pace   pana cand  isi va cere in genunchii iertare acestei   biete copile umilita  , si badjocorita  ...  . Pentru ca Doamna , nu a facut decat sa le largeasca zambetele  idioate   ale celor  7 obositi . Felicitari Doamne  [ oricum vo fi cheamat  , nu conteaza asta  , doar gestu  , eu incerc sa fac un gest dragut  ... incerc sa o injucajez pe fata  , care poate puteam sa fiu eu , sau oricine altcineva  , insa Dumneavoastra prezentabila Doamna ce ati facut bun , undei dreptatea cate este vizibila noua dar nu vi Dumneavoastra care trebuia sa o vedetii inaintea tuturora ? . Ce asti facut  bun ? . Pai va spun eu  , nimic  .. sau  ba da  , da ,  poate ca ati facut ceva , v-ati dat demisia ... singura  hotarate  buna luata , bravo .] Stiti cum e acum , fetei poate nu i-a placut , insa Doamnei ... of , dar ma aptin . Dar doar asa imi pot explica zambetele  tampe de pe fetele   acestor psihopatii  , pentru ca imi cer scuze da un om normal  nu ar reactiona asa , un om sanatos si in toate mintile probabil acum s-ar fi dat cu capul de peretii  , implorand iertare . Astia , nu cred ca sunt in toate mintile ... Vai de capul lor  , sincer mi-e mila de ei  , mi-e mila , fara gluma  ..incat imi vine sa plang  .. imi vine sa plang pentru ei .. Mi-e mila ca au o viata atat de " de ciocolata " si nu acum este punctul culminant , dar  ce o sa urmeze , probabil i va marca   ,  si sincer  .. mi-e mila ca tot ce vor traii atunci  . 

Eu as spune  asa  , ca un penultim lucru  . Stiu ca justitia   nu este corecta  .. dar va fi  mai devreme sau mai tarziu .. Autoritatile din Romania vor lua amploare daca facem acest caz  mai vizibil , si mai devreme au mai tarziu   baietasii  astia cu zambete frumoase  vor platii ,    isi vor plange-n pumnii  , si  probabil  si STIMATA DOAMNA  !

Ps ;  Eu una  ,  in momentul in care zambeau asa frumos  catre camere ,  triumbatori , incercand sa para  linistiti    i-as fi spuipat in gura fara cea mai mica ezitare ,  asa este Romania , se imulteste .. oamenii au tot  o mai mica dezvoltare la nivelul personalitatii  , al gesturilor   si al gandiri , lumea se umple de tarani   =  oamenii fara viitor  . Sau cum  imi place mie sa spun  spermatozoizii in dezvoltare  , pentru ca  , daca nu aveau menalitatea atat de redusa  ,  nu ar fi conceput acest fapt . Deci  da  , in concluzie  , multe aplauze Justitiei din Romania  ... 

Proabil am " vorbit " cu ei  , crezand ca ma adresez direct  , insa nu .. stiu ce inseamna aceasta petitie  ,  am scris asta pentru ca sunt sigura  ca se pun la curent cu tot ce misca  , cu fiecare membru in plus   care semneaza aceasta  petitie  , pentru ca in interiorul lor  , le e frica  ..  le e frica de moarte de ce se va intampla lana la urma cu ei . Deasta nu-mi fac griji .... Vor primi ceea ce merita . Cat despre  fata care a trecut prin  toate astea  ,  probabil e absurd ... sau  pre devreme  .. nu stiu . Insa   va trece peste asta ,  a fost un om atat de puternic   rezistand  suferintei  , incat   va reusi sa lase trecutului  aceasta intamplae ingrozitoare  ...  si lumea  ,  consatenii .. si ceilalti  care cred  ca fara  a fost de vina  , iti vor remedia cuvintele ,  sunt sigura ca multii  au spus tote alea doar pentru ca sunt prieteni , sau cunostinte cu animalele aceelea de oamenii  pentru ca dupa cum am spus  ,  se actioneaza   in haita  , ca in vremea preistorica  .

 

Va multumesc  ,  daca mi-ati citit randurile  ! Va multumesc oricum  ca v-ati strans atat de multii , pentru aceasta fata  care   merita tot sprijinul nostru acum !