Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #39444

2015-07-23 05:36

Am semnat pentru ca ...Doamne as avea atatea de spus: sunt mama, sunt FEMEIE, sunt un om civilizat, traiesc, obisnuiam sa spun "din fericire", intr-o tara europeana. Este REVOLTATOR CA O FATA CE A TRECUT PRIN CHINURILE IADULUI SA STAIASCA IN CONTINUU ACCEASI TRAGEDIE, ZI DE ZI, vazandu-i liberi pe strada pe cei care au distrus-o atat fizic, cat si psihic.. ESTE CORPUL EI, nimeni pe planeta asta nu are dreptul sa se atinga de un fir de par al cuiva, fara acceptul persoanei in cauza. Explicatia judecatorilor - am citit motivarea instantei- ca nu sunt periculosi, este una cel putin imbecila. Faptul ca aufost SAPTE INDIVIZI CU O CONSTITUTIE ATLETICA, dar si daca erau niste piperniciti, SAPTE barbati agresand impreuna o FEMEIE ( chiar si un barbat) ESTE CIRCUMSTANTA AGRAVANTA care inlatura orice alta justificare, cum ar fi aceea ca nu au antecedente penale. Bravo celor care au initiat aceasta petitie, desi mi-as fi dorit sa traiesc in Romania- o tara in care justitia functioneaza "din oficiu", fara a avea nevoie de presiunea opiniei publice.