Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

un om de rind

/ #28690

2015-07-22 00:42

cum se poate sa se ajunga aici.?care dintre organele statului nu si-a facut treba?si de ce? incompetenta sau doar influenta fie ea si materiala?sa fie procurorul de caz sau judecatorul ?asta probabil vom afla la fel de repede cum sa aflat adevarul de spre marea revolutie...va fi praf in ochi aruncat de purtatorii de cuvint ai fiecarui....cert este ca in urma acestei actiuni se vor misca lucrurile...va fi un semnal de alarma..dar de ce asa? de ce justitia nu aplica legea corect?parca toti oamenii erau egali in fata legii?am sa revin si la partea cu oamenii. ne-am reintors la vremea lui Cuza..cind masura ocalei era una pentru unii si alta pentru altii? rog ca in urma actiunii intreprinse de catre asociatia care a facut sesizarea catre autoritati sa fie stipulat si un paragraf in care autorul sa autorii greselii sa plateasca. si cum am spus mai sus revin la parte cu oamenii .cind am spus oameni m-am referit strict la noi ceilalti nu la acele 7 animale.si aici fac un paragraf in care imi cer scuze regnului animal pentru comparatie.si ma intorc la subiect...cum ma libidinosilor..mai scursuri ale societatii...mai bestiilor...cum sa va bateti joc de o biata fata in halul in care ati facut-o voi? am citit declaratii ale dobitocimi din sat..revin si aici mai tirziu..si citez di declaratii..sint fotbalistii comunei..oameni din familii de gospodari..baieti cuminti ca niste fete...si am incheiat citatul...pai daca erati sportivi , ce faceati cu alcoolul?masaj la muschi?care muschi....? daca erati oameni din famili de gospodari erati educati...aveati macar cei sapte ani de acasa ..dar asa nici macar scoala care ati facuto nu avea cum sa ajute si aici pariez ca trecerea claselor a fost o actiune in urma careia profesorii si invatatorii au fost mutumiti de disparitia voastra si greutatea sarsanelei oferite de mamica si taticu..revin si aici..pai voi va puteti numii oameni?...si apoi niste baieti cuminti nu s-ar fi gindit niciodata la atrocitatile la care va-ti gindit voi  sa supuneti o fiinta firava..jegurilor.ce ce drept ati obligat o fata sa faca faptle la care a fost supusa?astea sint urmari ale inevolotie umane de la comuna primitiva...acolo unde voi traiti..si va-ti dus blestematul de trai ..speram pina in prezent...si revin la dobitocimea din sat...sa ii spunem COMUNA PRIMITIVA...spun satenii ca mergeati la biserica....ce cult?daca e ortodox....are legatura cu alte spurcaciuni de la TANACU? ce va spunea preotul acolo...cum sa treziti o fata din lesinul violului? dar mai rau este ca dobitocimea din sat cred ca biata copila e vinovata..pai ori sinteti prosti din nascare ori voi facurati lectii academice de cretinism......asta e valabil tutror care cred ca acel suflet e vinovat....cu ce vinovata ea ma panaramelor...ca a avut incredere in doi consateni sa o duca acasa?..multi din sat habar nu au cine e biata copila...dar cred varianta famiilor de gospodari..si aici includ grade de rudenie..mai apropiate sau mai indepartate precum si dependenta materiala plus influenta sociala. si cum am spus revin la mamica si la taticu...caci nu de mult a iesit la declaratii o creatura cu o lipsa sacra de neuroni sa declare ca voi cei 7 hormonei nu ar trebui sa supartati pedepse pentru 5 minute de placere....ca sint greseli ale tineretii,,,,pai cum ma parazitilor sa nu platiti..cele 5 minte de placere ale voastre au durat citeva ore de iad pentru biata fiinta..fiind la prapastia dintre cele doua lumi...acele 5 minute ale voastre...au creat o trauma pe restul vietii fetei ...si voi sa nu platiti?pai sa-mi fiti livrati mie...si sa va trag in teapa ca pe vremea lui TEPES,,,ca nu dureaza mai mult de 5 minute iar eu voi avea o placere...si nu voi platii pentru cele 5 mnute de placere . cit despre creatura respectiva...si celelalte creaturi cu neuroni lipsa si judecata de comuna primitiva va doresc ca cele 5 minute sa vi se intimple voua si vom vedea apoi cum veti gindi...care gindire? IN INCHEIERE SPER CA DOMNISOARA RESPECTIVA SA AIBA PUTEREA SI AJUTORUL NECESAR SA TREACA PESTE ACEASTA TRAUMA...FAMILIA SA II FIE ALATURI..PRIETENII SA NU O MARGINALIZEZE IAR RESTUL LUMII SA NU O ACUZE DE CEVA...