Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #20288

2015-07-21 15:31

Din păcate e la fel in toată țara tinere violate de băieți la care părinți lucra in sistem , aducă la stat; acești oameni ne șantajează deoarece ei sunt la ghișeu... Iar poliția e alături de violatori pt ca si ei uneori participa sau iau cota parte din fetele pe care le obliga sa se prostitueze. Mie greață de acești bărbați , dacă ii Asculți pe ei spun ca sunt bărbați , părinți lor spun că-s copii si tot așa . Normal ar trebui fututi si ei in cur sa vadă cum e de mai mulți indivizi apoi puși la lucru si făcute lagăre bine păzite si la lucru cu ei 12 ore pe zi; ca dacă băieți ăștia violatori ar lucra NU ar mai avea chef sa futa! Da cum sa lucre ? Fura părinți si șantajează pt ei la stat 90% sunt corupți si te șantajează ca sa poată sa aibă bani sa dea la copii , copii care apoi ne scuipa, ne agresează in trafic, magazine,ne violează, etc... Ei sunt niște mici Dzei pe care poliția si procurori ii apăra. Da cum sa nui apere ca ei ce mai fut ca pe femeile lor nu le iubesc si vor sa futa tinere si si dacă esti violată cui sa spui ca prieteni violatorilor sunt polițai . In România sunt o grămada de femei si fete violate care nu spun nimănui nimic căutați ONG-URI care va pot confirma cele afirmate de mine si eu am aflat tot de la fundați care se ocupa de fete sărace sau victime ale violului. Eu cred ca ar trebui omorâți! Săi bată Dzeu !