Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #42079 poetul oltchimului - puiu

2015-07-19 20:02

TOATA VIATA AM FoST O PUTOARE, LA OLTCHIM SI ACUM, LA PENSIE.

 

 

 

ERAM NEBUNUL COMBINATULUI, DAR GHINION, M-AU DAT AFARA.

 

 

EU VREAU BANI, CA SUNT MILOGUL MILOGILOR, AM UNUL CARE MA ASCULTA, RESTUL MA TIN DOAR IN PU LI.

 

 

 

DAR MIE IMI PLACE, CA ASA SUNT EU , O IAU LA BU CI.

 

 

AM SI UN DEX, CE O FI ALA?

 

 

 

 

MI-A ZIS TATA - NEBUNUL:

 

 

 

 

"ORICE AR FI, NU TE LASA! SCRI CU UN I, ASA AM VISAT EU INTR-O NOAPTE, DUPA CE I-AM DAT OMORUL LU MA-TA SI TE-A EJECTAT PE TINE".

 

 

Acum bag legi, dar nu stiu ce sunt alea.

 

  

Mi-a zis medicul meu PSIHIATRU ca imi fac bine. Cica sa le si colorez, ca imi face si mai bine, nu mai bag deștul in c ur.

 

 

 

 

Ce ma buc ur!

 

Am un discipol, dar e mai bou si natang decat mine. Il striga astia fota si e prost de stinge, dar e in c urul meu si imi place.

 

 

O sa imi fac armata si plec la lupta. Dar mai stau o tura, ca avocatul meu are nevoie de bani si ma tot cheama pe la el cu pensia mea. Si sa va spun sincer, eu habar nu am de capul meu, dar toata viata am fost retardatul combinatului, acum fota mi-a zis ca sunt desteptul petitiei si eu il cred, ca foutea e om ca lumea.

 

 

O sa iau banii la sfantul asteapta, dar mi-am gasit jucaria la batranete: f ut timpul pe petitie.

 

 

Nu plecati, ma duc sa imi iau diazepamul si vin

 

 

 

 

 

Uhaaaaaa, sunt nebunul zis clantoi

 

 

 

NU MA SUPARATI, CA VA IAU CUCUL IN GURA SI MESTEC LA EL TOATA ZIUA.

 

Cand nu o sa mai postezi aberatii, nu mai scriu nimic.

 

PANA ATUNCI O SA UTI F UT REPETAT REPETAT REPETAT SI SCOS DIN CONTEXT SINGURUL NEURON SI CREIERUL ALA OBOSIT SI AMORTIT DE ALCOOL.

 

CA DOCTORUL TAU PSIHIATRU SI-A BATUT JOC DE TINE, TE LASA SA BEI ALCOOL IN SITUATIA TA MEDICALA PRECARA