Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

/ #41038 Re: Daca vrei sa faci ceva pentru noi si pentru ca la greve nu ai fost cu noi fa GREVA PE FACEBOOK!

2015-07-05 19:16

#41037: - Daca vrei sa faci ceva pentru noi si pentru ca la greve nu ai fost cu noi fa GREVA PE FACEBOOK! <= VREM O TARA NORMALA, ASTA SE DORESTE O ROMANIE NORMALA:

 Cred ca nu ai inteles, s-au facut toate demersurile si diligentele si se stie, presupun tu nu citesti, frica ai tu cel de nu citesti si nu sti nimic scos din context cum esti..., eu imi asum ceea ce las si scris aici pe petitie, daca insisti crezi ca ma intimidezi??? Ti-am explicat, repet,  DNA trebuie sa cerceteze cum s-a incheiat in ilegalitate acorduri protocolare  si e treaba judiciarilor cu procu_rorii iar judecatorul-sindic decide insolventa Oltchim, pe cine tragi tu la intrebari pe - Rovana Plumb sau Mariana Campeanu care si-a indeplinit misiunea, ce s-a intamplat de la AJOFM catre Oltchim CU ANAF si la tribunal, sunt autoritati care trebuie si sunt compentente sa rezolve deturnarea si cum prim-ministru penal Ponta nu este si clasa politica rezida din penali..., presupun ca asteapta situatia grecilor sa  suportam toata tara asta Romania..., n-am idee, mi s-a raspuns SEC, ASA AU VRUT ASTA PRIMESC ( cei care-i pupati in cu_r pe penalii din Oltchim pe protocoale ilegale si alte fapte comise ..., despre voi este vorba si va stim si veti platii, ca totul se plateste... ), concluzia oltchimistii doresc chinul care se joaca la tribunal in fata judecatorului-sindic.

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #34833(TOATE INCLUS SI  IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT ) SI STATUL ROMAN#30014 SUNT IN CULPA.

"Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange, ca sa ai dreptul, sa nu fi de acord cu mine "

RESTITUIE IN INTEGRUM ( RESTITUTIO IN INTEGRUM ) CU PENALIZARILE SI DAUNE-INTERESE TOT

CREAN_TELE SALA_RIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S OLTCHIM, UNDE SUNT BANII????

CREA_NTELE SA_LARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.  

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

 

JAF LA OLTCHIM !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30922 (TOATE INCLUS SI VINCEA DE LA CARTEL ALFA ) SI STATUL ROMAN#31641SUNT IN CULPA.