Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

/ #41014 CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-04 19:04

#41005: - DISPONIBILIZATI, HAIDETI LA "GREVA" PE FACEBOOK! 

 Raspuns pentru ca mi te adresezi de parca mai vazut ieri postand  peste tot sau nu mai sti ce sa fabulezi simtindu-te in marele esec pe care l-ai creat pana azi..., in fine. Da, pe cand tu aveai alte indeletniciri si te ocupai cu alte activitati pe care tu-i abordezi acum si culmea ai si avut interpelari cu ei contree de toata jena, au fost luati la rand cu foarte mult timp inaintea ta demersurile legale si exact cum scria in legi, oug, hg, toate legile... TOT etc, TOT ADUSE IN OCHII NEBUNIEI SI VACARMULUI CREAT DE VEDETELE SI TATISMELE TV  SI MAIMUTARITELE, PORCITELE, SORCOVOLELE...ETC, PENTRU CA ERA VADIT DETURNAT TOT PESTE TOT SE DISCUTA ALTCEVA numai ca am lamurit ce este OUG respectiv chiar aici pe petitie pentru ca multi ati reusit sa-i denaturati si OUG care-l injurati  VOI MULTI NICI NU STITI CA ATI FOST LEGAL ACASA TRIMISI DE AICI SI MULTI ATI REUSIT PROCESE GENIALE INCHISE IREVOCABILE IN INSOLVENTA FALIMENT OLTCHIM 2013 NICI AZI NU CONSTIENTIZATI CA ATI FOST DISPONIBILIZATI COLECTIV DIN OLTCHIM PE BAZE LEGALE JUDECATORESTI SI FALIMENT IN INSOLVENTA OLTCHIM 2013 si nu-l intelegeti voi si  pe care tu-l scuipi si-l detesti, am lamurit si departajarea pe care tu o ignorai din OUG OLTCHIM si obsesiv spuneai alte tampenii...in fine... daca ai razboi acum cu mine si te simti frustrat pe ce ai in urma ta e probblema vietii tale si sa raspunzi tuturor colegilor nu cum spuneai tu toti da eu te vad putini si sunteti putini initiatori si demersuri eronate chiar si la tv in sedinte, groaznic, nu mai spun nimic..., asta e creatia ta si grupul de initiative ratate toate SUSTIN DEMERSURILE NU SI CE SE INTAMPLA IN ACESTE DEMERSURI TOTAL IESITE DIN CONTEXT CA TINE. Toti  stiu ba, mai mult faceau misto de unii dintre voi care acum va dati victime si am picat si eu victima colaterala cu toti diferenta pana la ~1000, voi fiind trasi elastic maxim ~ 50 -100 ceea ce am exagerat eu si daca as mai ridica un pic tot putini si foarte putini sunteti, si am constatat ca tu aveai limbuta pusa stramb de aici si faptul ca te face lumea clantoi care spurci si lasi prapad in urma ta...etc., pentru ca tu si grupul tau de spurcati aveti clantele peste masura si peste tot si prin trambita ta ai iesit din context pana sa-i aduc aici  cu picioarele pe pamant, chiar aici pe petitie pentru ca voi delirati si clantaneati ineptii peste tot, baaa peste tot si  pana mai ieri sustii cretinisme pe unii tu ii atacai cu ineptia si  faptul ca ai fost ilegal disponibilizat si ca ai pe acolo aruncat un termen cica " crea_nte" si-ti sta tie in gat si nu mai ai aer in vene si acum iti sta ca un nod. Eeeee  i-a baga nasucul tau ala mic de cand am postat eu pe petitie Legi, Legile, HG, OUG, sunt toate mai baiatule sau  fatuca toate si am facut zile si nopti sa iti stau sa iti explic de ma injurau trollli ca am ajuns sa fac lectii si radeau ca iti dau definitia termenului legal din acte CREA_NTE cu tine aici si acum te dai destept sau desteapta ca nu mai vrei sa recunosti ca nu stiai si incu_rcai voit impusi de ciripitori  lumea si te adresai asa cum o faci inca  la personajele de tu acum te-ai trezit in situatia sa ne explici si poate mai ai  sa-mi spui si mie mai multe initiative in ce constau si de ce...total scoase din context ca tine extrase din intreg si aruncate in derizoriu, am si argumetul cum discutilor pe care tu le duceai in derizoriu si total iesite din context si azi sunt exact cum ti-am aratat si exista pe petitie dovezi suficente cu argumentare clara ca ai luat-o razna si ca tu ai obraznicia si nesimtirea sa asmuti si sa creezi distorsiuni voite ca si acum la care esti plecat in integralitate pe tarumuri care tu le-ai descoperit de jumatate de an in coace numai ca ai mers pe drumul tau de ...scos din context, pentru ca aveai actiuni si logica ta, eu fiind tinta ta acum sau care-i scopul..., nu ti-a reusit si cauti iluzii, altii, nu tu, fereasca Dumnezeu daca esti vinovat, nu este altul, altul care are user crea_nte sa_lariale si e si blocat la scriere. Ma, spune-i psiholoagei tale  sau psihologia ta este acolo unde eu trag zilnic apa dupa ce ma usurez si n-am ce sa-ti mai spun pentru ca eu am publicat  totul  in demersurile mele sunt pe petitie publice toate demersurile repetitiv ca sa intelegeti si ca sunt puse la altii in vedere si au fost aduse mereu in ochii lor, confirmate ca exista si fi convins ca au fost de toti luate la cunostinta, chiar mai multi de cat iti imaginezi tu, chestia este ca au aparut unii ca tine cu gura stramba si s-a terminat rapid asa cum ai terminat si procesele cu irevocabil inchise pe constestatiile care le-ai comis si ai tras si niste natarai dupa tine ca nu le pot spune altceva si le-ai cerut ca un baiat finut ce esti, banu inainte ca va rezolva baiatul, asa le spuneai, eeee nu e de vina user crea_nte sa_lariale ca tu si grupul tau de initiatori care ati calcat pe toti creditorii Oltchim ati contribuit si la nemernicia asta si daca voi cauta pe petitie v-am spus ca aveti victime directe care i-ati jumulit de bani in parculet si in tribunale si peste tot..., unii mai dadeau si data fixa cand luam banii ceea ce tu erai respectivul si eu spuneam ca nu au cum bai avocatule psihopat sa spui asta... si uite asa craiovenii au facut-o lata si ati ramas cu madam Dinu papleaca si inapta tribunalului de si Piperea o dejecteaza numai cand o vede i-se face scarba de ea, mai vrei..., iti mai spun povestioare cu ce ati comis..., eu spun atat pentru seara asta si mai incet cu pianina pe scari ca ati rupt balustrada si au sarit arcu_rile si aveti caderea asigurata pe limbuta voastra indusa voit de entitati la care ati jucat voi la masa lor, pai eroii revolutiilor ratate, astepati pana-n septembrie ca asa a spus judecatoru-sindic si din 23.09.2015 la fel ce ati comis sa mai continuati ca imi iau si eu pe limbuta voastra trasul pe dreapta la care sunt nevinovat blocat pentru ca v-ati permis voi sa ignorati legile, HG-ul, OUG si toate cate au mai fost si sunt pe petitie ca voi va suparati si va deranjeaza ochii si va vine pe nas crea_nta scutul protectie care este pentru a nu se pierde banii din inscrisuri, ce nu inteleg foarte multi sa_lariile compensatorii crea_nte Oltchim s-au nascut in insolventa Oltchim 2013, stit voi ce inseamna asta daca nu sunt achitate conform cu Legea 85 /2006 pai va spune legea, caz penal, ridicarea dreptului de profesare a celor care au oprit platile in insolventa si schimbare automata a celor implicati, restul te ocupi de tatisme si cancan tv bai provocator care ai rateu dupa rateu, nu-mi spargi mie in cap ce ai comis tu cu gasca ta de inapti si e opera ta in trecut de care eu sincer NU AM PUTUT  SA TREC, mi s-a raspuns SEC, AIA ASTA VOR SI ASTA LI SE VA DA, AIA FIIND VOI INITIATORII SPURCATI SI CONVENTII PROTOCOLARE ILEGALE SI MULTE ALTE FAPTE DE CARE EU SINCER NU INTELEG NICI AZI SI V-AM OPRIT AICI PE PETITIE SPER..., NU SI PE UNDE DRACU ATI MAI UMBLAT ACOLO AM PIERDUT SIRUL SI TRANCANIT. SI ATI LUAT VOI TOATE DEMERSURILE SI LE-ATI FACUT TANDARI DE ATI REUSIT TERMENI CARE NU EXISTA IN LEGI, PROTOCOL, ESALONARI, PLATI DUPA PILE SI CARE DA CU PUMNUL SI FACE GREVE MAI MULTE SI MULTE ALTELE NU LE MAI SCRIU CA MA ENERVEZ..ALE VOASTRE INITIATIVE... SI VA STITI, SI STITI CE ATI LASAT IN URMA. IN CE MA PRIVESTE PE CREA_NTELE SA_LARIALE PLATI COMPENSATORII SI TOATE DREPTURILE CREAN_TE SA_LARIALE SI CREA_NTE OLTCHIM SUNT TOATE DILIGENTELE SI ACTIUNILE CARE SUNT, NUMAI CA UNII AU LUCRAT CU SPOR SA COMITA INFRACTOIUNI IMPOTRIVA ACESTOR TREI DEMERSURI SI PRECUM SPUNEAM S-A DAT ORDIN SA SE PUNA BATISTA PE TAMBAL LA OLTCHM DE LA PONTA EXECUTARE, VOI V-ATI CONFORMAT SI REZULTATUL IL VEDETI CHIAR AZI SI 2015 DE INSI SI INSE ATI REUSIT SA LE JUCATI INTERESUL SI IMPOTRIVA CREAN_TELOR SA_LARILAE PLATI COMPENSATORII SI CREA_TELOR SA_LARIALE OLTCHIM SI A TUTUROR CREDITORILOR CU CREA_NTE OLTCHIM DE SUNTEM CENZURATI SI OPRITI DE LA ORICE INITIATIVA LEGALA SI PETITIONARA SI ORICE DEMERS PE CARE IL INITIEM, PAI COANE FI TATOI PANA LA FINAL, SUNT PUTINI CARE SUSTIN CREA_NTELE SA_LARIALE OLTCHIM, SUNT BAIETI BUNI DAR, AU INEPTII NEBUNI TROLII, MEREU II INTRERUP,... , IAR CEI CARE SUSTIN CREA_NTE SA_LARIALE OLTCHIM SUNT BAIETI BUNI DAR, CAT SA MAI REZISTE SI EI CU VOI.

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #34833(TOATE INCLUS SI  IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT ) SI STATUL ROMAN#30014 SUNT IN CULPA.

"Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange, ca sa ai dreptul, sa nu fi de acord cu mine "

RESTITUIE IN INTEGRUM ( RESTITUTIO IN INTEGRUM ) CU PENALIZARILE SI DAUNE-INTERESE TOT

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

CREAN_TELE SALA_RIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S OLTCHIM, UNDE SUNT BANII????