Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #35843 Re: Re: Re: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:

2015-04-01 09:37

#35842: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013: - Re: Re: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013: 

Daca eu sunt un fals inseamna ca tu esti Piperea si nu ai habar ce ai declarat in acest proces.

Si mie mi se par ireale aceste afirmatii ale avocatului Gheorghe Piperea, dar ce sa fac ... au fost consemnate de o instanta intr-o hotarare judecatoreasca (click pe linkul de mai jos http://i.imgur.com/DfvKJAU.png?1 ).
 
Nici mie nu-mi vine sa cred ca cineva dintre noi a incheiat un PROTOCOL in iunie 2013 cu administratorii judiciari, pentru ca eu nu am delegat pe nimeni sa ma reprezinte si sa decida in locul meu.

Nici mie nu-mi vine sa cred ca avocatul Gheorghe Piperea a declarat ca ne va da banii pana la sfarsitul anului dar asta scrie NEGRU pe ALB intr-o hotarare a instantei de judecata.

Daca nu esti Piperea, inainte de-a face astfel de acuzatii, verifica ceea ce spun si altii. Ai posibilitatea sa intrebi 58 de oameni (fosti colegi) care nu sunt dusi cu capul si vei primi acelasi raspuns (toti sunt in posesia hotararii judecatoresti care are 10 pagini).
De ce iti este frica sa verifici acest lucru? Sau ii consideri pe toti falsi?

Imi vei da dreptate si astept scuze!