Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #34513 Re: CREANTELE OLTCHIM:

2015-02-23 20:47

#34472: CREANTELE OLTCHIM. - CREANTELE OLTCHIM: 

 nu vreau sa mai comentez pentru ca acum te stiu cine esti si te respect ca om dar asta nu inseamna ca sunt de acord cu tine si cu ceea ce scrii. Putem comenta pana dimineata si asa capos cum te stiu nu vei ceda niciodata cu toate ca undeva in constientul tau poate imi dai dreptate, dar nu vrei sa recunosti pentru ca asta e felul tau de a fi.

Nu uita ca Piperea a dat multe comunicate de care nu s-a tinut niciodata. Nu uita ca Piperea te-a escrocat , ca te-a umilit prin nerespectare legilor acestei tari si ca te va umilii in continuare fara sa aiba nici cea mai mica remuscare.

Oare uiti ca traim in tara lui Ponta, Basescu, Hrebenciuc, Nastase , Udrea, Tariceanu ,Ciorbea, si multi altii ca ei?

Te salut si te respect (ca om).

Daca vreodata ne-am interferat pe aceasta petitie si ne-am mai aruncat cuvinte care nu poate -sigur nu erau cele mai potrivite imi cer scuze, dar si pentru mine si pentru tine exista circumstante atenuante datorita vremurilor pe care le traim.

Oricum timpul ne va da unuia dintre noi dreptate , numai sa avem taria sa recunoastem ca am gresit. eu unul voi avea.

Stima Domnule N