Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

disponibilizat oltchim

/ #30219 Re: Re: Salariile disponibilizaţilor de la Oltchim au ajuns credite negarantate.

2014-12-03 18:46

#30218: Adunarea Generala Ordinara a Actionarilor din data de 10/11.12.2014 - Re: Salariile disponibilizaţilor de la Oltchim au ajuns credite negarantate. 

 Dragi colegi disponibilizati,

 

Deoarece timpul se scurge pe langa noi si rezultatele tuturor actiunilor noastre este ZERO, va rog sa ne unim si sa reincepem lupta cu sistemul si sa incercam sa obtinem rezultate. In acest scop am creat o casuta postala electronica la care va rog sa-mi transmiteti disponibilitatea si acordul vostru pentru a ne coordona actiunile pe care urmeaza sa le intreprindem.

Pentru multi dintre noi deja pare a fi prea tarziu, pentru altii ca nu mai are rost iar altii pot avea opinia ca nu vom obtine nimic.

Concluzia mea, vazand toate eforturile pe care multi dintre voi le-ati facut, este ca, desi ati cerut ceva care este normal, modul in care s-au exprimat aceste cereri nu a fost cel mai bun.

Pentru a putea formula noi actiuni va rog sa adunati toate actele pe care le aveti (hotarari ale instantelor, raspunsuri la cererile de la ITM, raspunsuri de la conducerea societatii) si sa le puneti la dispozitia noastra.

 

Va rog sa transmiteti tuturor colegilor nostri adresa de e-mail de yahoo si sa va inscrieti (trimitand un e-mail) la adresa:

disponibilizatoltchim

 

Va multumesc!

 P.S.

Intrucat pe pagina de forum nu se pot afisa adrese de e-mail, revin cu explicarea clara a acesteia:

disponibilizatoltchim la yahoo.com