Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #24634 Re: Re:

2014-07-26 15:56

#24633: - Re:

Sper ca s-a lamurit si merita si  el o sansa (am fost prea mult mintiti si pacaliti de nu mai vedem adevarul), Dumnezeu are pentru toti o protectie, acum daca si-o face el cu mana lui greutatea mai mare, vorba ta, noi am incercat sa-l lamurim si pe el si multi altii ca ei (nu este vina lor, dar caposenia lor iata unde ne-a adus in clipa asta pe toti). Va salut si sper sa auzim numai de bine, efectiv ne-am saturat de atata rau, sa vina si clipa cand statul roman isi limpezeste ochii si mintea sa decida corect in privinta noastra, sunt drepturile noastre legale, dupa ce ca ne-au luat locurile de munca, macar sa ne lase sa ne primim lefurile (salarii plati compensatorii disponibilizati si salarii angajatii ) . Crede-ma sunt unii din disponibilizati intr-o situatie alarmanta cu problemele lor, de sanatate(au tratamente de wooowww..., operatii care nu si le pot permite....etc), datorii, alte incurcaturi familiale...etc. MIE UNU NU-MI VINE SA CRED CE SE INTAMPLA CU ACESTI OAMENI, DAR AU DE SUFERIT SI UFFFFFFF.....DUMNEZEU SA-I AJUTE PRIN CLIPELE GRELE CARE TREC!!!!. Poate petitia aceasta sa-i ajute si sa dea Dumnezeu ca avocatii care-i au sau o sa-i aibe sa nu mai profite de necazul lor, chiar o sa-i bata DUMNEZEU.