Patrimoniul istoric national între profesionism si amatorism

papusica adevarului

/ #413 Re: Hopaaaaaa

2014-02-15 23:48

#411: Kunta Kinte - Hopaaaaaa

Domnule draga sincera sa fiu eu nu prea ma umezesc cand citesc paginile domnului Rusu, nu stiu ce e cu fetele astea tinere nu gasesc ce le trebuie chiar trebuie sa umble dupa cineva care dupa ce ca e nascut in 51 arata de ar fi fost nascut in 21.Nu stiu ce sa zic, nu neg ca si eu am umblat la viata mea dar am imbinat utilul cu placerea si numai in cazuri extreme vezi PD am facut treaba rusinoasa.Poate o avea un sarm debordant sau poate e mai bine d...t, nu stiu ca nu am avut treab cu dansul in cariera mea.Dar daca fetele"vrea" ce poti face.Oricum eu il banui de o idila cu firma concurenta cu domnita DM ca prea se "inteapa" unu pe altul asa an de an.Barfe domne barfe, pe vreme mea....

Papusica nu poate sa iti dea mai multe informatii acum e tarziu si tre sa mearga sa se harjoneasca un pic inainte de culcare.Am ramas cu imaginea lui PD bust si tre sa o scot din mine cat mai repede, chiar nu stiu ce o sa folosesc in noaptea asta dar cred ca raman fidela modelului Trinity Vibes Pink Waterproff o minune domne, inginerie curata iti ia durerea si pasiunea cu mana.Gata cu povestiile va pupa papusica


Papusica adevarului terminat

kisss muahhhh