Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #35594

2014-01-22 19:59

Respect maxim pt. intreaga echipa de la antena 3...va admir curajul.Pe tovarasul asta care se crede presedinte,nu doresc in anul acesta decit sa i se intimple aceleasi lucruri rele pe care le-a infaptuit asupra multor persoane,sa se faca dreptate,eu refuz sa cred ca specimenul asta o sa continue sa faca atita rau si anul acesta,si sa nu poata fi atins de aripa justitiei...ma rog la D-zeu sa nu mor pina atunci.
Daca pe Ceausescu l-au omorit,ce pedeapsa ar trebui aplicata acestui impostor si cu adevarat securisto-comunist,pt. ca sint sigura ca inca profeseaza,din moment ce a comis atita rau,si inca o mai face...e chiar intangibil?Ma rog la Dumnezeu sa va apere si sa va dea forta sa rezistati in continuare,sinteti singura tv. care aveti acest curaj si demnitate,va iubesc din suflet,si imi pun speranta nu in u.s.l,pe care i-am votat ,avind aceeasi speranta ca o sa ne scape poporul de nemernicul de la conducere.Multa sanatate si forta sa luptati cu entitatea aceasta negativa...va iubesc mult,si nu sant singura..Respect!