Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #20415

2014-01-12 09:53

Astept cu nerabdare ziua in care nea Base dispare de pe sticla permanent ca si cum nu a existat vreodata, preferabil uitat in vreo celula pe undeva intr-o inchisoare obscura. Nu imi fac sperante ca , cu USL va fi mai bine, sunt tot politicieni si dupa cum se vede se indreapta incet pe o cale gresita, inteleg ca puterea corupe dar da-o naibii de treaba, chiar trebuie sa dam un exemplu clar care sa ramana in istorie ca sa inteleaga sa inceteze cu comportamentul asta imatur si sa puna interesele tarii peste extra interesele personale (ca nu poti sa zici ca sunt muritori de foame si nu isi permit un trai decent pe salariul lor). PDL-ul nu mai exista din punct de vedere electoral, iar PSD si PNL acum intra in mlastina. La alegeri nu intreb "eu cu cine votez" pentru ca nu cred ca mai am cu cine si vreun motiv sa votez cand toti incep sa semene in comportament si apucaturi (exceptie cateva persoane care au intrat in politica intr-o incercare sa faca schimbare si nu reusesc cine stie ce spre nimic).