Abuzurile din Romania trec oceanul

Ioana Dumitru

/ #22 Bravo!

2014-01-09 16:44

Basescu ne-a mintit,si ne-a ras in fata de fiecare data,si-a pus oamenii lui in functii de conducere pentru a se asigura de liniste si pace dupa ce nu mai va fi presedinte,si pentru a nu putea fi trimis la puscarie unde ii este locul! Cu ce bani a cumparat Basescu sute de hectare de teren? Cum de a putut sa-si dea singur casa? Daca 7,4 mil. de romani i-au spus sa plece acasa la referendum,el de ce mai are tupeul nesitmtit de a mai sta in functie? Uita ca este un presedinte demis de popor? Si inca o gogorita ne spune acest personaj macabru si odios,cica el nu ne-a promis ca o sa traim bine in afisele electorale,a fost doar o urare! Cat de nenorocit poate sa fie! Sper ca sunteti multumiti,voi, cei care l-ati votat, ati ras satisfacuti la glumele lui proaste de chefliu,desi viata voastra se degrada treptat,prin lipsa locurilor de munca si a hotiilor,ati avut o viata mai buna? Eu personal nu l-am votat niciodata pe parsivul asta,l-am citit de la inceput,personalitate vicleana,rea,manipulatoare si dictatoriala!
Atat spun,ca daca ar fi sa insir cate minciuni a spus Basescu,nu-mi ajunge o saptamana!