Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

YILDIRIM

/ #15247

2014-01-06 16:46

Ba chiar santem o natie de prosti, santeti in rahat pana in gat si va balacariti ca prosti, asta denota cat creer aveti, ce treaba are sindicatul cu PDL(si bine ca sa dus acolo ca nu a-ti fi vrut sa se duca la USL-MIZERIE) intreabati-va ce dracu a facut USL pana acum, mergeti la 10% din capacitate ,50% din combinat a avut liber din 23-12-2013 si pana in 05-01-2014(din 1968 nu cred ca Oltchimul a avut asa program ca un SRL)si mai vad uni prosti care sant oripilati ca nu stiu care se plimba cu masina acum nu stiu cati ani prin Bucuresti( ba cretinule atunci nu aveati intarziere la salariu de 6 luni ca 3luni sant de la AJOFM )este vorba de principiu, situatia care este acum(conducere de rahat,pusa politic,930 disponibilizati cu zeci de mii de lei restante de aproape un an de zile) si cum dracului poti sa compari pe SPIRU cu "FARAONUL" ala nici pana la slit nu se ridica (poate tu ajungi),nici cand dormiti nu visati sa ajungeti la nivelul "FARAONULUI".Aveti rabdare, ca mai este un pic si o sa dati uni dintre voi explicati la colt de strada ,unul ca tiganu si unu ca sudoro-sofer, nu purtati voi de grija la alti ca au alti grija de voi.