S.O.S. familia!


Musafir

/ #2702 O pacatoasa

2013-10-16 12:40

Corect! Bravooo! Mai bine de atat, nici eu n-as fi putut spune!
Si, fratilor, credeti-ma, ca,da! Pacatul e boala! Si eu cand eram in pacate mari si in neadevar, credeam ca asa e firec! Si ca n-am probleme!Dar NU era! E usor sa-ti cauti circumstante atenuante si sa te incapatanezi ca un berbec! Cel mai comod sa te indreptatesti pe tine si sa continui, pentru ca relele se fac fara efort, dar cele bune cu jertfa si mult chin. Tura-vura, va incapatanati ca nu ii ascultam pe homosexuali, care s-au nascut, vezi, Doamne, asa! Dar voi de ce nu sunteti dispusi sa ascultati si chiar sa credeti niste oameni, uite, ca mine, care s-au intors de la pacate mari,(eu eram malahiana)si dupa ce le-au spovedit nu le-au mai facut? Pentru ca e mai bine sa fii orb, nu? Un fel de "N-aude-N-a vede!" Stiti voi ca homosexualii care si-au revenit si si-au luat neveste, de fapt nu si-au revenit! Ca isi inseala sotiile cu barbati. Ati fost cumva in paturile lor, ale tuturor celor in cauza, si v-ati uitat de aproape? Ati probat voi, si ati vazut cu propriii ochi? Eu inteleg sa fii in niste greseli, dar dupa comentariile voastre, la voi e multa rea vointa, prieteni! Imi pare foarte rau! Nu aveti nici argumente, iar cand incercati sa le dati, orice om cu cel putin un neuron vede ca ce spuneti n-are logica! Va bazati sa manipulati si atat!Dar, credeti-ma, nu o sa tina!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...