Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #9934 Re: REGRETABIL

2013-10-12 09:00

#9932: - REGRETABIL

pt regretabilul suli;ba rahatule,tu nu ai intales,tarane ca pe mine nu ma invata sau ma poate opri cineva din mizeria pe care a inceput o cacatul de cernev cu acolitii lui,tu chiar nu vre sa intelegi ,sau chiar voi nu vreti sa intelegeti lingailor ,tradatorilorsi excrocilor din oltchim,ca v am spus adevarul despre tradatorul de nagit numit cernev adus peste noapte de zaremba,vozganian dar nu in ultimul rind de felix motanul care au pus oltchimul in taina la vinzare,ia intrebati l rahatilor care sunteti atit de prosti,chiar pe d l talpa,ca l am sunat personal in luna lui martie de aceasta taina,cu mizerabilul de zaremba,mincamiati        stiti voi ce tradatorilor de oltchim;imi pare atit de rau ca d zeu le mai da viata acestor tradatori de oameni nesimtiti ,pacat de copilul ,sau ingerul de ionut muscat si omorit de maidanezi,care normal ar fi trebuit sa i muste pe acesti tradatori ,adusi peste noapte de clasa politruciana numita;ponta, vozganian,piperea chitoiu,care e si ruda ,frecalas    ,un pic de tradator ,dar nu in ultimul rind sacalul de voiculescu,asta e adevarul cacatilor de cernevisti,iar eu am curajul de a raspunde de ceea ce spun,voi    ce ziceti tambalagiilor,vreti mai mult,sau laso ma ca merge asa,dai inainte cu tupeu dezbina,baga intrigisi etc,sa va frec tambalagiilor;fo re ver