Cerem CSM sanctionarea procurorului general al României

rockerul

/ #202 partener de celula

2013-10-06 23:56

Dragii mei nou veniti , dupa ce cred ca ati platit tot ceea ce ati putut dragilor nostri mari avocati , va rog sa o luati ca atare , situatia se schimba la un moment dat , asa ca nu va luati prea multe - o perie buna pt toate si pt toti , una bucata sapun , un prosop ieftin ,un steag cu Gigi si ceva aspirine ....Restul , sunt prea ospitalieri baietii ... Si cand te gandesti ca unii dintre parintii sau bunicii nostri au luptat in munti sau au pierit in puscariile comuniste si au ajuns,f putini , acasa, slabi ca un schelet , va inteleg - dragi politicieni,cocarle comuniste sau securisti ordinari , mari genii financiare sau independenti cu tati generali de secu - chiar va rog sa va afisati si sa luptati contra acestor nesovietizati de procurori si judecatori needucati , basisti notorii dealtfel , care omoara o asa de mare tara fan A3 cu 7,4 mil vara si cu 3.6 mil toamna ! Fir-ar-al dreacu de marinar , pa langa flota o furat si vreo 3 bulioane de voturi , nu cred ca stia pt ce , da sa sa fure , nu ? Liviu , stai linistit , pici la bulau , aici cu noi , odata cu Parsivel ! Apropos , ca v-ati votat in acelasi tare judet , spune-i lui Crinel ca la noi in celula , cine doarme asa mult , devine mireasa tuturor , nu presedinta ! Daca te predai , am auzit ca scapi de ceva , cica iti mai lasa un singur loc de veci de vot si 2 zile sa-i dai peste ceafa lui Parsivel ! Va astept cu sala bec , mop nou , purici cu nr impar si hartie la bideu ! Nu mai pierdeti vremea , cu cat veniti mai repede aici , cu atat va ispasiti pedeapsa mai repede ....eu sunt securist inclus pt a va ajuta sa stati macar dublu .... Hai unde va e locul !




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...