S.O.S. familia!

A.

/ #449 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-08-17 19:31

#443: Mayhem - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 :) mayhem - chiar aveam banuieli ca nu esti homosexual. de fapt chiar nu stiu de ce m-am grabit sa te cataloghez homosexual. poate doar pentru faptul ca-i sustii si faci asta cu patos. multumesc pentru ca mi-ai confirmat banuiala.

unde sunt homosexualii? am senzatia ca homosexualii si lezbienele care chiar traiesc aceste stari nu isi doresc nici parteneriate civile nici casatorii "religioase" (mai ales religioase). sufera in liniste undeva in lumea asta. insa voi, "avocatii" homosexualitatii, sunteti adevaratii propagandisti manati de ... ceva. bravo. va faceti bine treaba. va place sa duceti orice discutie in derizoriu. cred ca ar fi bine sa recitesti comentariile ca sa-ti reamintesti si sa nu fie nevoie sa faci referire la ele inca o data si eu sa-ti raspund in acelasi mod a 2-a sau a 3-a oara. 

mayhem (crima) - ai un stil. nu-ti place sa fii contrazis. dar asta pentru ca nu-ti dai seama ca te contrazici singur. eu am zis ca nu stii nimic. adica "nimic" inseamna "nimic" nu "mai putin decat totul". iar "nimic"-ul la care m-am referit era "nimic bun" ca asa, in rest, nu duci lipsa.

uite. iti mai pun link-ul asta http://www.homosexualitate.ro/#axzz3pPQgtUic
inca o data sub nas. stii ce trebuie sa faci ca sa obtii informatia de pe el, nu-i asa? atunci fa-o si extrage cat poti de acolo. in rest, nu mai zic nimic ("informatii") pentru ca am ajuns in situatia in care a zice nu prea mai are sens, pentru ca trebuie inteles deacum. de zis s-a zis. poate ca ar mai fi de zis, dar mai intai sa asimilam ce avem pana acum.

homosexualii (ca persoane) sunt oameni, da, dar homosexualitatea nu este omeneasca.

noi nu vrem raul cuiva, ci doar binele societatii (bine care-i implica pe toti). dreptul unui om sau a unui grup de oameni (fie ei si "platitori de taxe" - si violatorii sunt platitori de taxe pana la o vreme) nu primeaza in fata drepturilor umanitatii. umanitatea se sprijina pe viitor, pe familia care poate da nastere copiilor si pe sanatatea societatii. altfel, miile de ani de transformare si progres a umanitatii au fost in zadar. pentru ca daca peste 100 de ani se termina totul intr-o lume de gay, atunci gay-ii si-au batut joc de tot ce au facut inaintasii lor normali. nu-i pacat de asta? :)

ce-ar fi sa lasam liberi prin orase cativa bolnavi de holera? oare aceia nu ar trebui izolati pentru a nu-i molipsi si pe cei sanatosi?

noi nu putem cenzura nimic in mod fizic ci in mod moral si prin apel la moralitate si adevar si sigur, prin a nu oferi drepturi orbeste.  oricum. speram ca macar o parte din cei ce au semnat aici si care inca mai urmareau pro tv-ul, sa nu-l mai urmareasca si sa se dezica de toata mizeria lor si tot e un castig.

nu stiu daca ai inteles ceva.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...