Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Alain

/ #3097 Re: Re: Re: Re: pentru gameover

2013-04-07 11:40

#3092: - Re: Re: Re: pentru gameover

creati-va voi locuri de munca nu va  creeaza nimeni

 

te contrazic aici - lucrurile sunt mult mai complicate; de altfel imi lasi impresia ca esti cam rau intentionat - nu stiu cam ce tangente ai cu orasul asta, dar iti spun ca esti intr-o oarecare eroare de judecata;

 

ca sa fie clar: noi nu vrem pomana, vrem sa muncim nu sa stam cu mana intinsa - daca Oltchim este in aceasta situatie, este pentru ca au existat niste nenorociti, acolo sus, care in loc sa ne apere interesele de tara, ne-au ingropat;

 

Oltchim are piata de desfacere, sa fii sigur de asta, nu reusim noi sa producem - atentie, nu vorbesc acum de PVC...

 

eu iti inteleg pozitia, si ti-am zis, pe alocuri ai dreptate - dar fa ceva constructiv si nu mai posta chestii din astea....

 

asta e valabila pentru toti colegii, incercati sa nu va mai injurati pe aici, cine stie, poate arunca vreo geana si vreun Vosganian...ceva....

 

@revolutia : ideea este ca oamenii aia au stat acolo, ca prostii, in timp ce Marcu le arata diverse... asta e esenta... personal chiar imi doresc sa le fi dat cineva bani, dar... na... vise....