Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Alain

/ #2977 Re: PENTRU ALIAN

2013-04-06 09:42

#2972: ALIN NESTIUTORUL - PENTRU ALIAN

Iar o dai gaura?

R: ea exista, este acolo - ea este lasata mostenire grea, NU de Cernev - ea este motivul acestei situatii - inevitabil de aici ni se trag toate, este singura realitate...cruda

Esti penibil?

R: daca ma intrebi, eu zic ca nu - se pare ca tu deja ti-ai format o parere, de parca ar mai conta

Ia intreaba-l pe carismaticul Cernev, de ce s-a renuntat mai Berbecule, la procesele cu PCC?

R: eu zic ca vor sa faca treaba, speculatii se pot face, normal - da' explica-ne tu mai pe larg
Vezi ca stiu ce vorbesc.

R: astept detalii, da' reale, concrete, nu speculatii cum ca stiu eu, sau mai stiu eu ce....

De ce s-a intalnit mai Berbecule Zaremba cu voi si nu cu Diculoiu.

R: diculoiu nu a vrut, probabil dadea rau in fata lu' roibu - desi am inteles ca Zaremba s-ar fi intalnit si el cu Roibu prin Bucuresti...deci, poftim cultura

I-a verifica sau poate il intrebi pe Rudar, majoritatea membrilor vostrii de sindicat sunt la:......Propen,Polioli,El4 ca la EL3 pierdeti teren. Sti cumva ce se va intampla cu ele dupa Faliment.

R: nu va fi nici un faliment
Daca nici astea nu sunt argumente....

R: astea sunt vrajeli, ai spus ca stapanesti informatiile... astept chestii concrete, la modul, se pot lua bani de acolo, se poate finanta aia, aia si ailalta - nu cu multimea in strada si cerem demisia lui Piperea ca poate vine vreunul si schimba raportul....
Vezi ca te contrzici cu capusele...revin sa nu pleci.

R: chiar nu ma contrazic...sunt 100% ferm pe pozitii