VREAU GUERRILLA ÎNAPOI!
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția VREAU GUERRILLA ÎNAPOI!
|
Musafir |
#12015-10-23 14:37am semnat pentru ca m am saturat de muzica de cacat! |
|
| |
|
Musafir |
#22015-10-23 14:42Pentru ca binili învinge !!!! |
|
| |
|
Musafir |
#32015-10-23 14:45Pentru ca imi doresc un radio independent muzical si variat care sa arate lumii inchise la minte ca se poate si altfel...intr-o tara unde asa ceva este o raritate. |
|
| |
|
Musafir |
#42015-10-23 14:45Binili invinge!!! |
|
| |
|
Musafir |
#52015-10-23 14:46Satul de prostiile care se dau la celelalte posturi,vrem un radio normal,muzica de calitate,emisiuni pe care sa ne fie drag sa le ascultam s.a.m.d |
|
| |
|
Musafir |
#62015-10-23 14:47Pentru ca nu asculta radio, ascult numai Guerrilla și pentru ca demult Guerrilla Sibiu se auzea si în Alba Iulia. |
|
| |
|
Musafir |
#72015-10-23 14:47Binili invinge! |
|
| |
|
Paul |
#82015-10-23 14:48Vreau Guerrilla in masina ! |
|
| |
|
Musafir |
#92015-10-23 14:49VREAU GUERRILLA ÎNAPOI |
|
| |
|
Musafir |
#102015-10-23 14:50pentru ca binili incinge :) |
|
| |
|
Musafir |
#112015-10-23 14:51Il vreau inapoi! |
|
| |
|
Ala |
#122015-10-23 14:51Pentru ca am nevoie de voi. In aer! Ca de aer!!! |
|
| |
|
Marius |
#13 In sfarsit2015-10-23 14:52Sa vedem cati suntem, de fapt. Cu cat mai multe orase, cu atat mai necesara o acoperire mai mare. Sper ca pana la urmatoarea aniversare Guerrilla, in Noiembrie, sa emita din nou! |
|
| |
|
Musafir |
#142015-10-23 14:53Pentru libertatea de exprimare! |
|
| |
|
Musafir |
#15 Facem sa fie bine!2015-10-23 14:54Romania chiar are nevoie de un radio curat, nu ZU si Radio 21! |
|
| |
|
Musafir |
#162015-10-23 14:56Am semnat petitia pentru binele poporului! |
|
| |
|
Musafir |
#172015-10-23 14:57Pentru ca binili tre sa invinga |
|
| |
|
Musafir |
#182015-10-23 14:58De "dor de radio guerrilla" ! |
|
| |
|
Musafir |
#192015-10-23 14:58Doresc să ascult din nou Guerrilla !!! |
|
| |
|
Musafir |
#202015-10-23 14:59Am semnat aceasta petitie pentru ca imi place radio guerrilla foarte mult |
|
| |
|
Musafir |
#212015-10-23 15:00Îmi doresc să ascult din nou emisiunea Nomansland. |
|
| |
|
Musafir |
#222015-10-23 15:00Vreau sa învingã bunul-simt si cultura! |
|
| |
|
Musafir |
#232015-10-23 15:01Va astept in FM! |
|
| |
|
Musafir |
#242015-10-23 15:01Binili învinge! |
|
| |
|
Delia |
#25 Vrem GUERRILLA inpoi!2015-10-23 15:01Ne este dor de muzica si divertisment de calitate! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie