Salvaţi Satul R⊕Mânesc
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvaţi Satul R⊕Mânesc
|
Daniel ROSCA |
#12016-09-17 11:17* o poveste reală |
|
| |
|
Musafir |
#22016-09-18 17:45Face parte din amintirile mele |
|
| |
|
Musafir |
#32016-09-24 06:58Pentru ca nu are nimeni grija de producatoriii autohtoni. Se cauta pe orice cale distrugerea lor si promovarea marilor companii care ne intoxica cu produse contrafacute (ex. cascavalul care a trecut pe linga lapte). |
|
| |
|
Musafir |
#4 Despre Napolact şi sloganul lor de comunicare iredentist …2016-10-25 15:02Chiar dacă aţi avea doar 0.1% lapte colectat din Ungaria sloganul dumeavoastră de comunicare “Lapte din inima Ardealului” este iredentist. În consecinţă am avea curiozitatea să faceţi publică lista fermelor din Ungaria de la care colectaţi sau să eliminaţi acest slogan din campaniile dumneavoastră de comunicare pentru că Inima Ardealului nu este lângă Budapesta. |
|
| |
|
Musafir |
#5 Mafia din industria alimentară2016-11-06 13:33
|
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie