Postere cu trupe K-Pop în revista BRAVO
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Postere cu trupe K-Pop în revista BRAVO
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2014-01-07 18:04- Date of removal: 2014-01-07
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#22014-01-07 18:09Vrem postere kpop! |
|
| |
|
Musafir |
#32014-01-07 18:36Chiar sper ca in revista Bravo sa fie macar un poster KPOP ! Fighting !! |
|
| |
|
YEHET |
#4 ---2014-01-07 18:40Vrem postere k-pop cat mai repedeeeee! ♥ FIGHTING! ^_^ |
|
| |
|
Musafir |
#52014-01-07 18:40Vrem postere Kpop...da da vrem :) Fighting |
|
| |
|
Musafir |
#62014-01-07 18:47Vrem postere Kpop! |
|
| |
|
euu |
#7 yeyyy2014-01-07 18:54Vrem postere cu kpop!!!! <3 |
|
| |
|
Musafir |
#82014-01-07 19:15As dori sa vad postere cu trupe K-pop din motive personale. Si pentru ca nu mai vreau sa vad 1 Direction pe aproape peste tot , nu am ceva cu ei nici macar nu ii ascult dar exista mai putin oameni care asculta trupe K-pop. Uni oameni se intreaba de ce asculta asta , cum putem sa intelegem ce zic ei, de ce ne place genul acesta de muzic....dar ei nici macar odata nu ne-au intrebat perin ce am trecut ca sa ajungem sa ascultam tripele K-pop. Noi impreuna ca si ascultatori de muzica nu suntem singuri suntem o familie si o familie trebuie sa fie unita in orice caz, ne mai certam, ne mai suparam, dar pana la urma tot noi ne impacam ..ca si niste copi mici :) . Nu este neaparat sa vorbim cu toti aceasi limba sau sa intelegem cea ce zice cu toate ca fiecare dinte noi ,cei care asculta acest gen muzical au macar cate un caiet sau macar o foaie cu ceva scris pe ia in limba coreana , noi ca si fanii trupelor K-pop am ajuns sa ii intelegem doar prin munca pe care ai o depun , prin muzica pe care ai o fac pentru noi toti in muzica trebuie sa simti nu trebuie neaparat sa intelegi ^_^ <3 . |
|
| |
|
Musafir |
#92014-01-07 19:17Vrem postere k-pop!! <33 |
|
| |
|
Musafir |
#102014-01-07 19:20Imi doresc foarte mult postere kpop!! <3 <3 <3 |
|
| |
|
Mariya |
#112014-01-07 20:27Vrem postere Kpop! |
|
| |
|
Musafir |
#122014-01-07 20:50Vrem POSTERE K-POP!!! |
|
| |
|
Musafir |
#132014-01-07 21:02Vrem postere KPOP |
|
| |
|
Andreea |
#142014-01-07 22:19Vreau poster kpop |
|
| |
|
Musafir |
#152014-01-07 23:19sunt un fan K-Pop, unul din sutele de fani K-Pop, sau chiar miile de fani K-Pop din Romania. sunt de acord cu aceasta petitie si o sustin! :) si eu doresc postere cu trupe/ artisti K-Pop in revista BRAVO. si noi, ca si K-Poperi, avem drepturi egale cu cei care au parte deja de posterele dorite... :) |
|
| |
|
Musafir |
#162014-01-08 06:52Chiar imi doresc sa dati putina importanta kpop-ului deoarece ei chiar muncesc extraordinar de mult,sunt niste dansatori fara asemanare,au talent si au si multi fani peste tot in lume inclusiv aici in Romania. |
|
| |
|
Yuno |
#172014-01-08 12:22Vreau ca in revista Bravo sa fie articole si postere K-POP ,nu doar Justin Biber si alti sunt principali pe lumea asta .K-POP-ul e mult mai bun decat artisti din Amrica sau Romania .In K-pop se muceste foarte mult si incearca sa multumeasca fanii .Pun foarte mult efort pe dansuri ,muzica si alte chesti ,aproape deloc nu au timp de ei . Eu una sunt fan K-PoP si stiu cat de mult se straduiesc ei .Si ca fan K-PoP ma simt foarte bine sa ascult muzica lor si chiar imi place si nu cred ca m-as lasa vreodata de K-POP. Deci ...Postere si articoloe K-Pop ,nu va cerem cine stie ce .FIGHTING!!! ^-^ ^-^ |
|
| |
|
fanjyj |
#18 JYJ2014-01-08 15:11Vreau articole si postere cu JYJ in revista BRAVO. Povestea lor este foarte interesanta. |
|
| |
|
Parl Boom |
#20 Re:2014-01-08 17:03Exaact!!! Vrem postere Kpop si nu ci Justin Bieblkdjksgf.. Ma rog.. :) Sau 1D!! Nici cand!! Vrem postere Kpop! Cum a zis si Yuno!! Vrem postere Kpop!! Nu va cerem mult!! Sa postati in revista.Bravo depre SuJu sau Nu'Est!! .. 4minute, Miss A!!.. 2ne1.. Melodiile nooi.. In fiecare revista sa fie 2 postere.. revistele sa coste 3 leii.. nu 10.00 mii cum sunt celalaltee!! <3 Okaay.. Sa stiti ca asta este si va fii pentru totdeauna revista mea FAVORITA!! Nu ne desamagiti!! XD Nu aveti idee cate mii de fete.. si chiar baieti din Romania iubesc Kpop-ul.. !! <3 Astea au fost cuvintele mele.. Sper sa le luati in seama! ^^ FIGHTING!!! |
|
| |
|
Musafir |
#212014-01-08 18:01Kppopers Hwaiting! ^^ |
|
| |
|
Miaunita |
#222014-01-08 18:24si noi suntem oameni. suntem diferiti. cand vine vorba despre stilul nostru de muzica preferat si de personalitatea noastra, iarasi suntem diferiti.Noua ne place kpop.Chiar daca .. sunt coreeni,nu intelegem coreeana.. altora li se pare ca este ciudat. Dar muzica este limba internationala, nu ? Chiar daca nu intelegi versurile, poti iubi muzica. Ma uit la unii prieteni ai mei, cum au postere cu trupele lor preferate [ One Direction, Justin Bieber etc.] si.. atunci mi-a venit intrebarea asta in cap : eu de ce nu pot sa am postere cu trupele mele preferate? P.S. : Dorim postere cu kpop. |
|
| |
|
Musafir |
#232014-01-08 20:37:))) |
|
| |
|
Musafir |
#242014-01-09 10:07Ar fi frumos sa ne bage si noua un poster:o3. |
|
| |
|
GDeea |
#25 Postere kpop :32014-01-09 11:29VREM POSTERE KPOP :3 <3 va rugaaaaaaaaaaaaaam :3 :o3 |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie