NU SENSULUI UNIC PE BD. DACIA!!!
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția NU SENSULUI UNIC PE BD. DACIA!!!
|
Allan |
#12011-04-06 13:48Intr-adevar o masura inutila.Probabil ca cei care au hotarat asta nu au habar de circulatia din zona. |
|
| |
|
Musafir |
#22011-04-06 14:22nu mai incurcati circulatia |
|
| |
|
ioana Musafir |
#32011-04-06 14:39O mare tampenie , s-a aglomerat si mai mult Bd Eminescu si Bd Mosilor!!! Cretinii doar incurca circulatia! |
|
| |
|
Mihaela Musafir |
#42011-04-06 14:58Domnilor care ati luat aceasta hotarare, sper sa dati dovada de gandire matura si sa reveniti la circulatia in ambele sensuri! |
|
| |
|
Horia Musafir |
#52011-04-06 15:06O hotarare care va face din circulatia pe Eminescu un chin.Este foarte bine cum era pana acum.Nu deranja pe nimeni si puteai ajunge usor in toate punctele din zona. Inca o decizie luata fara cap. |
|
| |
|
Musafir |
#62011-04-06 15:17NU E O DECIZIE INTELEAPTA. ESTE O GRESEALA FOARTE MARE. |
|
| |
|
Dragos Musafir |
#72011-04-06 18:12In loc sa asfaltati gropile pune-ti semne in copaci, incurcati traficul!!!! |
|
| |
|
Alex Musafir |
#82011-04-06 18:22Mai astamparati-va tampitilor, ati facut un haos in Bucuresti! |
|
| |
|
didi Musafir |
#92011-04-07 12:41E o aberatie sa institui sens unic pe Bd.Dacia in situatia in care str.Eminescu este foarte aglomerata.Azi 07.04.2011 a fost un cosmar si am ocolit fara sa stiu pe unde merg.Rusine.In anglia traseele si aleele din parcuri se fac dupa dorinta locuitorilor |
|
| |
|
ion Musafir |
#102011-04-07 16:53pe acest bulevard se circula normal.nu este cazul sa aglomeram alte sosele pentru preluarea traficului |
|
| |
|
Musafir |
#112011-04-08 10:57Poliţistul îl opreşte pe sofer, care intrase pe sens interzis. - N-aţi văzut indicatorul “Sens Unic”? - Dar ce, se indignează soferul, eu mergeam în două sensuri? |
|
| |
|
Musafir |
#122011-04-08 13:59faceti lucruri fara cap |
|
| |
|
CEL CARE TOTUSI MAI GANDESTE!!! Musafir |
#132011-04-09 22:38CUM SA FACI SENS UNIC PE UN BULEVARD UNDE SE CIRCULA FOARTE BINE SI PE CARE ESTE NECESAR SI DE AJUTOR SA SE MEARGA IN AMBELE SENSURI??? DOAMNE!!!!!!!CE CREIERE AU IN CAP!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#142011-07-07 21:20nu este bine deloc ce ati facut voi acolo dar ma rogg sunteti si voi soferi=)) |
|
| |
|
valy |
#152011-07-07 21:22o mare prostie |
|
| |
|
Bogdan Radu |
#16 Numai prosti pe aici2011-07-12 12:02Super tare sensul unic, mai bine asa decat cu toti oligofrenii din jeepane care fortau sensul troleibuzului... Mai bine asa |
|
| |
|
Musafir |
#17 Re: Numai prosti pe aici2011-07-14 11:08#16: Bogdan Radu - Numai prosti pe aici Fiecare are dreptul la o opinie,bineanteles,dar asta nu scuza insulta din titlul comentariului dumneavoastra la adresa semnatarilor acestei petitii. In plus,fortarea sensului troleibuzului se petrecea pe segmentul dintre piata Gemeni si b-dul Dorobanti,unde era si inainte sens unic.Aceasta "fortare" se petrece si acum pe intreg bulevardul,iar cei corecti trebuie sa ocoleasca pe unde pot,pierzand timpul si consumand nervi si combustibil.Se mai adauga blocajele care se produc pe Vasile Lascar si alte strazi laterale!!! Dar poate dumneavoastra nu cunoasteti cu adevarat situatia din zona domnule Bogdan Radu!!! O zi frumoasa si fara nervi in trafic. |
|
| |
|
Laurentiu |
#18 O tampenie mare!!!2013-11-25 14:16Sensul acesta e facut pentru a incurca circulatia,pentru a pune la incercare nervii soferilor....si pentru a putea face spaga din cand in cand politia(comunitara,rutiera...nu conteaza) |
|
| |
|
Musafir |
#192015-09-16 05:31Dar o petiție cu titlul "O viață mai bună în stațiile de tramvai ale capitalei" prin care să soliciți primăriei desființarea tuturor refugiilor lipsite de garduri de protecție și înlocuirea lor cu refugii mai late prevăzute cu garduri de protecție nu scrii? |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie