PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"
PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU" / Anunțuri / Soluția?... un alt sistem, nu un alt guvern! / Comentarii
|
Musafir |
#12021-02-23 15:38Da alt sistem ar fi cel mai potrivit.
|
|
| |
|
Janett G Musafir |
#22021-02-23 20:23România are nevoie, la ora actuala, de un nou guvern cu principii și planuri bine gândite, de dezvoltare economică. Avem nevoie sa eliminam acești, așa ziși, investitori străini, care nu au făcut nimic pentru țara, ci doar au îndatora-o, cu ajutorul guvernelor și președinților mânjiți și corupți. La miliardele de euro împrumutați, România trebuia sa aibă o economie de invidiat, ținând cont de bogățiile naturale ale acestei tari. |
|
| |
|
Musafir |
#32021-02-24 07:44jos guvernul câtu |
|
| |
|
Musafir |
#42021-02-24 17:57reveniti la sistemul financiar si bancar onest folosit pe timpul comunistilor |
|
| |
|
Musafir |
#52021-04-02 23:49România are nevoie de Domnul Calin Georgescu la conducere! |
|
| |
|
Musafir |
#6 Re:2021-04-18 19:17Romania are nevoie de Calin Georgescu !
|
|
| |
|
Costy |
#72021-04-19 07:271Punerea în aplicare a referendumului cu privire la reducerea numărului parlamentarilor iar cei 300 să fie aleși nominal în funcție de rezultatele obținute în celelalte mandate, 2ANULAREA pensiilor speciale și a bonusurilor ascunse ale parlamentarilor precum și o salarizare realistă a acestora, 3ELIMINAREA restricțiilor și protocoalelor absurde care nu au ca scop starea de sănătate și de bine a ROMÂNILOR! |
|
| |
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie