Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

#25076 Re: Sunt IDOLII vostri

2014-01-13 17:59

#25073: fan Kafka -

ce nu va place la ei ?


Musafir

#25077

2014-01-13 18:00

Nu inteleg dece pd-ul nu este bagat in seama de justitie

Musafir

#25078 Re: Re:

2014-01-13 18:00

#25067: - Re:

As fi curios sa vad cum ai reactiona sa dai ochii cu Badea pe o straduta si sa stii ca stie ca tu ai postat asta aici :)) te-ai caca pe tine instantaneu :))


Musafir

#25079 Re:

2014-01-13 18:00

#25051: -

PAI DACA POSTEAZA NUMAI PORCARII DE CE TI-E CIUDA?

ADEVARUL DOARE? SAU MUSCA PE CACIULA?

sa ii dau muie lu bulangiu ala de imi imita nickul Fan Hitler

#25080

2014-01-13 18:00

In 2004 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-a vrut pe Nastase presedinte.
In 2009 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-au vrut pe Geoana presedinte.
In 2014 majoritatea romanilor nu il mai vor pe Basescu presedinte. Dar e foarte probabil si posibil ca pe Ponta majoritatea romanilor sa nu il vrea presedinte.
Deci REFERENDUMUL DE DEMITERE A PRESEDINTELUI e IRELEVANT SI INUTIL. Stim ca pe un actual sau viitor presedinte majoritatea romanilor nu il vor presedinte. Ar trebui scoasa din viitoarea Constitutie aceasta Institutie.
Dar cum PROSTII in Romania sunt majoritari, majoritatea nu vor intelege ce am spus;'''
Deci eu sunt basist, am semnat petitia, cred ca basescu a facut abuzuri si hotii, si sunt sigur ca si voiculescu si ai lui au acelasi scop. politicienii nostri sunt doar pt ei''';;..

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-13 18:00



Musafir

#25082

2014-01-13 18:00

toate abuzurile semnalata sunt reale si foarte dureroase pentru viata romanilor. Regimul mafiot introdus de Basescu a facut mult rau Romaniei!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-13 18:01


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-13 18:02



Musafir

#25086

2014-01-13 18:02

Felicitari!. In sfarsit face cineva si ceva concret in sensul angajamentelor USL, din pacate nu USL.
USL in frunte cu conducatorii sai, alesi pentru a-l indeparta pe Basescu,se straduiesc foarte mult sa ne scape de acest rau la finele mandatului dictatorului. Halal!
Cat rau mai poate face intr-un an! Este necesar ca plecarea lui sa se produca mult mai repede ca slava Domnului motive exista. Incalca aproape zilnic constitutia si nu sunt masuri constitutionale in replica ci numai replici contradictorii. E cazul ca USL sa nu mai tolereze aceasta situatie si sa faca ceeace s-a angajat la alegeri.E.I.
Fan Hitler

#25087 Re:

2014-01-13 18:02

#25077: -

Gandeste si-o sa-ti dai raspunsul singur.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-13 18:02


sa ii dau muie lu bulangiu ala de ii imita nickul lui Fan Hitler originalul

#25089

2014-01-13 18:03

In 2004 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-a vrut pe Nastase presedinte.
In 2009 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-au vrut pe Geoana presedinte.
In 2014 majoritatea romanilor nu il mai vor pe Basescu presedinte. Dar e foarte probabil si posibil ca pe Ponta majoritatea romanilor sa nu il vrea presedinte.
Deci REFERENDUMUL DE DEMITERE A PRESEDINTELUI e IRELEVANT SI INUTIL. Stim ca pe un actual sau viitor presedinte majoritatea romanilor nu il vor presedinte. Ar trebui scoasa din viitoarea Constitutie aceasta Institutie.
Dar cum PROSTII in Romania sunt majoritari, majoritatea nu vor intelege ce am spus;'''
E un idiot care comenteaza cu nickul meu...un plagiator...draq sa-l ia...zice mereu ca e basist
Deci eu nu sunt basist, am semnat petitia, cred ca basescu a facut abuzuri si hotii, si sunt sigur ca si voiculescu si ai lui au acelasi scop. politicienii nostri sunt doar pt ei''';;'''''

Musafir

#25090

2014-01-13 18:03

as dori sa stie nu numai europa toata lumea cum traim noi si va doresc succes!
sa ii dau muie lu bulangiu ala de imi imita nickul Fan Hitler

#25091

2014-01-13 18:04

In 2004 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-a vrut pe Nastase presedinte.
In 2009 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-au vrut pe Geoana presedinte.
In 2014 majoritatea romanilor nu il mai vor pe Basescu presedinte. Dar e foarte probabil si posibil ca pe Ponta majoritatea romanilor sa nu il vrea presedinte.
Deci REFERENDUMUL DE DEMITERE A PRESEDINTELUI e IRELEVANT SI INUTIL. Stim ca pe un actual sau viitor presedinte majoritatea romanilor nu il vor presedinte. Ar trebui scoasa din viitoarea Constitutie aceasta Institutie.
Dar cum PROSTII in Romania sunt majoritari, majoritatea nu vor intelege ce am spus;'''
Deci eu sunt basist, am semnat petitia, cred ca basescu a facut abuzuri si hotii, si sunt sigur ca si voiculescu si ai lui au acelasi scop. politicienii nostri sunt doar pt ei''';;

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-13 18:04



Musafir

#25093

2014-01-13 18:04

Basescu = Hotie, minciuna,bataie de joc la adresa cetateanului, abuz, jignire, ignoranta, manipulare,...tot ce e mai rau pentru o tara. Asa se poate descrie "Presedintele" Traian Basescu

Musafir

#25094

2014-01-13 18:04

Foarte bine! Va felicit!

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-13 18:05


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-13 18:05


musafir

#25098

2014-01-13 18:06

sper ca aceasta semnatura sa duca la un trai decent pentru toti romanii din Romania
sa ii dau muie lu bulangiu ala de original Fan Hitler

#25099

2014-01-13 18:06

In 2004 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-a vrut pe Nastase presedinte.
In 2009 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-au vrut pe Geoana presedinte.
In 2014 majoritatea romanilor nu il mai vor pe Basescu presedinte. Dar e foarte probabil si posibil ca pe Ponta majoritatea romanilor sa nu il vrea presedinte.
Deci REFERENDUMUL DE DEMITERE A PRESEDINTELUI e IRELEVANT SI INUTIL. Stim ca pe un actual sau viitor presedinte majoritatea romanilor nu il vor presedinte. Ar trebui scoasa din viitoarea Constitutie aceasta Institutie.
Dar cum PROSTII in Romania sunt majoritari, majoritatea nu vor intelege ce am spus;'''
Deci eu sunt basist, am semnat petitia, cred ca basescu a facut abuzuri si hotii, si sunt sigur ca si voiculescu si ai lui au acelasi scop. politicienii nostri sunt doar pt ei''';;..

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-13 18:06