Pacientii cronici au nevoie de tratamente noi

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Pacientii cronici au nevoie de tratamente noi


Musafir

#1

2013-12-03 17:18

suntem alaturi de voi in aceasta campanie!

Musafir

#2

2013-12-03 18:28

Felicitari pentru initiativa si succes!

Musafir

#3

2013-12-04 18:44

Multa sanatate tuturor!

Musafir

#4

2013-12-11 09:12

Fiul meu este una din pacienti cronici care are nevoie cit mai urgent de tratament nou

Musafir

#5

2015-08-18 12:46

Am semnat această petiție pentru că era obligația mea morală și civică s-o fac! Iubesc oamenii și vreau să-i ajut în măsura în care pot! De curând tatălui mei i s-a descoperit un cancer la colon și, la aflarea veștii, am simțit că totul se dărâmă în jurul meu. Nu după mult timp m-am mobilizat și mi-am spus că viața lui nu se va termina aici, și așa a fost! Echipa de la Spitalul Oncologic din Cluj-Napoca, voința, credința și toată energia pozitivă din jurul său i-au redat șansa la o viață normală de tânăr bunic activ! Pentru el și pentru toți cei care sunt supuși la o astfel de încercare, am semnat această petiție! Vă admir și vă respect! Am fost voluntară în cadrul asociației dvs. și mi-aș dori în continuare să activez, chiar dacă mă aflu la Pașcani! Vă mulțumesc pentru că existați, ceea ce faceți este extraordinar! Cu mult drag, Alice Loghin