VREM OTV LA RCS-RDS ,LA DIGI TV SI LA TOTI DISTRIBUIITORII DE CAB


Musafir

#1

2013-10-29 13:50

Daca nu ne veti da si otv-ul in grila de programe, asa cum am semnat contratul initial (cu otv inclus), vom rezilia contractele !!! Renata

Musafir

#2

2013-10-29 14:25

CABLISTILOR...Distribuiti romanilor ceea ce vor sa vada si ceea ce este prevazut in contractul incheiat cu fiecare client. Platim un abonament lunar si dorim respectarea clauzelor contractuale.
OTV este televiziunea care se regaseste in pachetul BAZA, deci cerem imperios difuzarea OTV !!!

Musafir

#3

2013-10-29 14:48

vrem OTV la RDS-RCS,SI LA DOLCE

Musafir

#4

2013-10-29 16:45

Nu stiu de ce avocatul popo nu se sesizeaza pentru a se respecta legea unui segment de societate destul de insemnat

Musafir

#5

2013-10-29 18:51

vrem otv la digi si toti distribuitori

Musafir

#6 otv

2013-10-29 19:58

vreau OTV la digi si toti distribuitoroo
Contribuabil

#7

2013-10-30 09:17

Vrem OTV pe toate cablurile de emisie ,(Dolce ,Rds-Rcs) cu care ati incheiat un contract cu poporul nu cu guvernul acesta marsav si tradator care va dicteaza pe cine sa scoateti din grila de programe ,sa va plateasca abonamentul guvernul ponta ...
SALVATI OLTCHIM

#8 OLTCHIM LA FIER VECHI?

2013-11-17 13:19

Atentie, OLTCHIM - ARPECHIM in INSOLVENTA! Urmeaza FALIMENTUL?

SALVATI OLTCHIM - ARPECHIM!

SEMNATI APELUL PENTRU SALVAREA OLTCHIM:
http://www.petitieonline.com/salvati_oltchim_si_arpechim

Musafir

#9

2013-11-21 17:12


buna seara ma numesc cincu stefan raoul si am contract cu digi din anul 2007 si nu am fost anuntat ca otv si ddtv este scos din grila de programe si dscowery chanel si an contract asa figureaza ca niciun program nueste voie sa se scoata daca nu sunt introduse la loc posturile demaisus amintite atunci renuncam la contractul digi

Musafir

#10 platitor de factura

2013-11-27 00:05

Sunt client ,platitor de taxe si impozite.Platesc si factura la digi de ani multi.As dori sa introduceti OTV in grila de programe daca nu,am sa ma mut la alta companie.Va rugam sa acceptati cerintele oamenilor si lasati ordinele politrucilor care ne distrug cu taxe si impozite ca daca noi nu am fi nici voi nu ati mai exista. Rusine in ce tara traim mai rau ca pe vremea comunistilor.Pontche sa nu crezi ca iti bati joc de noi pentru multa vreme au inteles romanii ce au de facut.