Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

VOI STITI NEMERNICILOR CITI OAMENI S AU IMBOLNAVIT SAPTAMINA ACEASTA?

#44126 Re: Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE

2015-10-15 15:25

#44125: GAOAZAAA,DACA MI O SU..GI CU MATA,E PONTA? - Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE?!  

 SI INCA CEVA MAI BORFASILOR PSDsti,AM IESIT DIN SPITAL APROAPE VINDECAT,ACASA AM DAT DE FRIG[MI AM ADUS AMINTE DE TIRANUL DE CEAUSESCU CUM NE TINEA FARA CALDURA CU COPII MICI]SI M AM INBOLNAVIT DIN NOU,ALTE MEDICAMENTE,ALTI BANI ,DE CE MA BETIVULE DE CORNOIU NU AI LUAT MASURI ,STIAI CA VREMEA VA FI RECE,DE CE MAI PRIMARULE DE BUTIC?


Musafir

#44127 Re: Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE

2015-10-15 18:21

#44125: GAOAZAAA,DACA MI O SU..GI CU MATA,E PONTA? - Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE?!  

 Esti retardat rau ba baiatule! 

Tu nu ai scapare. Ai dus petitia asta in derizoriu, te certi cu stafii, fantome, iti raspunz singur.

Esti tampit!

CE ZICI GAOAZA NE INTILNIM FACE TO FACE?

#44128 Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE

2015-10-15 23:50

#44127: - Re: Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE 

 AM DUS O PE MATA CU GURA DIRECT IN PU..LICA MEA,IN PU..LICUTA LUI FOTA MAI RETARDAT SI SOBOLAN CERNEVIST,ASTA E ADEVARUL MAI NEMERNICULE SI SE PARE CA TE DOARE MAI JEGULE psd..ist,  VA DOARE FU..TU..VA...N GURITE DE PUI COMUNISTO SECU...RISTII.


Musafir

#44129 Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE

2015-10-16 01:11

sa nu uiti talpasene ca ai pe constiinta 926 de muncitori si pe FOTA

#44130 Si pt.bosorogul si tradatoriul de Talpasanu,DEDICATIE din partea lui Fota

2015-10-16 08:59

#44129: - Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE 

 TALPASENEEE,BA BOSOROGULE NENOROCIT,CU CE TI AM GRESIT EU FOTA CIND TI AM SPUS CA  TAMBALADGIUL DE CERNEV ,FRATELE TAU E IUDA SI CA TE VA MUSCA DE CU..R CIT DE CU...RIND,BA TALPASENEEEEEEE,AI BA COPII,AI BA NEPOTII,SA FU...TA FOTA N GURITE PE TOTIIIII.


Musafir

#44131

2015-10-16 12:47

pastilele  bai fota ......sa nu le uiti ca e belea !


Musafir

#44132 Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE

2015-10-16 12:52

#44128: CE ZICI GAOAZA NE INTILNIM FACE TO FACE? - Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE 

 Bz pu.la beata, daca ma intalnesc cu tine , iti rup dintii din gura. Las-o mai lejer cu vitejile, ca te calc pe cap.


Musafir

#44133 Re:

2015-10-16 12:53

#44131: -  

 Tarziu tata, astuia ii trebuie funie si a rezolvat.


Musafir

#44134

2015-10-16 13:32

pastilele  sa nu le oiti  si marti sa vi sa iei decizia de incetare a serviciului ..cind ti-am spus eu bidin sa te opresti cu injuratu acum citeva luni pe platfofma  ce ai zis ?  ca bidinu e un prost ...se stearsara la cu. cu tine   ai fost un bou bai fota !!  cu ce te-ai ales ?  puteai sa iesi la pensie de la compresorul de aer  acum la sapa  nebunule  ori la balaceanca

 


Musafir

#44135 Re: TIC TAC GAOAZAAAAA,A MAI TRECUT O ZI.

2015-10-16 13:36

#44134: -  

 VA REPET SI ITI REPET,VA PRIND GAOAZA PE TINE SI BIDIN SI VA JOC PE CAP MAI SOBOLANI JEGOSII,HO CA NE INTILNIM CIT DE CU..RIND,TIC TAC.


Musafir

#44136 Re: Re: TIC TAC GAOAZAAAAA,A MAI TRECUT O ZI.

2015-10-16 13:38

#44135: - Re: TIC TAC GAOAZAAAAA,A MAI TRECUT O ZI. 

 O SA VIN SA IAU DECIZIA SI TE ASTEPT GAOAZA CHIAR LINGA MASINA,E OK?


Musafir

#44137 Re: Re: Re: TIC TAC GAOAZAAAAA,A MAI TRECUT O ZI.

2015-10-16 13:58

#44136: - Re: Re: TIC TAC GAOAZAAAAA,A MAI TRECUT O ZI. 

 VREAU SA STIE TOATA LUMEA CA FOTA A ARATA FATA ACESTOR MONSTRI CU CHIP DE OM,CERNEV [CRA CRA]SI O GAOAZA RETARDATA[PE LARGA LA FLO..CII] CARE NU AU INTELES CA ASTA MI A FOST POHTA CE AM POHTIT,SA VA FAC CU MINA DIN AFARA OLTCHIMULUI,EU TOT PE LINGA OLTCHIM VOI LUCRA MAI SOBOLANI JEGOSII.


Musafir

#44138 Re: Re: Re: Re: TIC TAC GAOAZAAAAA,A MAI TRECUT O ZI.

2015-10-16 14:26

#44137: - Re: Re: Re: TIC TAC GAOAZAAAAA,A MAI TRECUT O ZI. 

 MAI GAOAZA RETARDATA MAI LINGE O CU MATA INCA O DATA,IA INTREABA L PE CA...CATUL DE BIDIN CUM A ZBURAT UNU IONESCU MARIAN[ZIS CALU] IN PIRIUL HINTA DIN GOVORA BAI,TU DACA MA SUPERI ZBORI IN OLANESTI MAI CRA CRA JUMIOR IAR CA...CATUL DE BIDIN IN RIUL GOVORA,TRECE PE LINGA EL

Cimitir din EL III

#44139 Victorianul

2015-10-16 14:34

Lasatil pe MORCOASE ca daca se supara isi toarna benzina in cap si isi da foc ati uitat cum ameninta acum ceva timp.


Musafir

#44140

2015-10-16 14:42

Fota esti cel mai tare,pleci cu fruntea sus,nimeni nu a avut cu r ajul tau,multa stima si respect!!!!!!!


Musafir

#44141 Re: Victorianule,TE SALUTA FOTA

2015-10-16 14:55

#44139: Cimitir din EL III - Victorianul 

 SA TRAIESTI VALI[CIMITIR]DACA ESTI TU,SPER SA NU FIE MU..ISTUL DE GAOAZA RETARDATA,BA VALI EU NU MAI AM NEVOIE DECIT DE 11 LUNI DE MUNCA,CE PACAT CA NU SINT 10,EXPLICALE SI LA CERNEVISTI PU...LI MELE.


Musafir

#44142 Re: E TIRZIU FRATE PT.COMPLIMENTE

2015-10-16 15:01

#44140: -  

 ATI FOST SI VETI RAMINE NISTE LASII,TOTI ATI APLECAT URECHEA LA CERNEVISTII,REPET,SINTETI NISTE LASII,V ATI APARAT DECIT SCAUNELE SI LOCU..RILE DE MUNCA,E UITE CA FOTA A VRUT ALTCEVA DE LA VIATA,UN TRAI MAI BUN SI VIITOR COPIILOR NOSTRII,ASTA E,NU S A PUTUT,AU VENIT TRADATORII CERNEVISTII SI MU...ISTIII.

retele utilitati

#44143 Re: Re: E TIRZIU FRATE PT.COMPLIMENTE

2015-10-16 15:53

#44142: - Re: E TIRZIU FRATE PT.COMPLIMENTE 

 Fota pacat ca ai fost singur in lupta cu jigodiile din oltchim .multa sanatate tie si familiei ! Jos palaria in fata ta.


Musafir

#44144 Re: Re: Re: E TIRZIU FRATE PT.COMPLIMENTE

2015-10-16 16:01

#44143: retele utilitati - Re: Re: E TIRZIU FRATE PT.COMPLIMENTE 

 VA PUPA PICASSO,AVETI GRIJA DE VOI RETELISTILOR,STATI UNITI SI NU VA DEZBINATI,SA NE VEDEM CU BINE FRATILOR.


Musafir

#44145 Re: Re: ghici cine-i presedinte ALDE la DPB ? Asa-i ca te oftici ?

2015-10-16 16:05

#44085: - Re: ghici cine-i presedinte ALDE la DPB ? Asa-i ca te oftici ? 

 

Pirvule Buduno.......... se cunoaste campania de inrolare in partidul lui Tradiceanu si Gerica campanie pe care ati coordonat-o in DPB.

Cati dintre cei pe care nu i-ati trecut pe listele de disponibilizati sunt in ALDE-le lui Tariceanu si protectorului vostru Gerea???? Din cate stim aproape toti....

Nu este un pic de conflict de interese sa lucrezi intr-o companie de stat sa fii manager cum iti place tie Pirvule sa te numesti si sa faci campanii electorale sa racolezi membrii de partid??? AI ??? Ia zi matale???

Asta ca acum vreo 3 ani mancai rahat cu gura plina ca Roibu este PDL-ist si a sponsorizat campania lui Basescu.

Ba Roibu nu a fost niciodata membru nici unui partid si si-a vazut de fabrica nu ca tine un picior la PSD la conu` Nicolescu pe la usile caruia faceai anticamera in speranta ca il da jos pe Roibu si te pune pe tine, un alt picior la PNL alias PLR acum ALDE la pretenu Gerica.

Domnule Avram stiti de campania de inrolare in partid derulata de Pirvu si Buduna in DPB ???

Daca stiti si ati tolerat-o o sa cam aveti de raspuns la niste intrebari daca nu stiti luati masuri si destituiti-l daca aveti sange in instalatie si nu va este teama de Presedentele Senatului alias Tradiceanu 5 neveste.........

Calatoria continua ............... mai avem multe de descoperit....................

TIC TAC TIC TAC.........................................

 

 

     AI DREPTATE SRI. DA NU SUNT CHIAR TOTI ANGAJATII CARE RAMAN. MEMBRI ALDE . MAI SUNT SI LINGAII SI PUPATORII DE DOSURI. CARE STAU CAPRA LA ORDINUL LUI CELENTANO.


Musafir

#44146 Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE

2015-10-16 16:17

#44132: - Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE 

 ZICI CA MA CALCI PE CAP,CARE CAP,POATE PE CAPUL PU..LI CU BUZELE LUI LARGA SI ALE MATI MAI GAOAZA RETARDATA


Musafir

#44147 Re: Re: Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTE

2015-10-16 16:22

#44127: - Re: Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE 

 Baaaa ca ca ciosule udat de urina clantoi, pi pi ciosule, tie teama si de umbra ta mitomanule. Daca ala vede fantome, tu vezi cum te inmoi si esti cretinul si dezmembratul de servici, la cate minciuni ai trambitat, mai ai clanta sa o lasi aici scris, ai dus tu si ineptiile tale in derizoriu, nu ai avut cum sa mai minti maaa dobitocule, ca ti-am dat-0 pe la bot


Musafir

#44148 Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE

2015-10-16 16:24

#44132: - Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTERESE 

 Calci pe cretinitatea ta, mitomanule, poate-ti frangi gingiile, dintii ti scoate prima groapa pe care nu o vezi, limba  iti sta ca o lipitoare la cat ai lins la cu_rul hotilor.


Musafir

#44149 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE

2015-10-16 16:28

#44147: - Re: Re: Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE INTE 

 LASA L OMULE CA SE DUCE DRACU DE SOBOLAN JEGOS SI RETARDAT ,DUPA TACSO CRA CRA TAMBALAGIUL


Musafir

#44150 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT

2015-10-16 16:35

#44149: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Administratorul special al Oltchim, Bogdan Stănescu, se află în CONFLICT DE  

Ba, sa ti minte, bine ca ai plecat acum, astia de mai macane sunt prosti precum intunericul de il au in ochi, sta-le-ar prostia in loc sa mai maraiee la luna, cat de debil mintali sunt.