Sa redevenim NUMARUL 1 in gimnastica la Rio 2016!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Sa redevenim NUMARUL 1 in gimnastica la Rio 2016!


Musafir

#1

2012-08-09 09:45

am fost alaturi de gimnaste si as fi dorit sa cistige cit mai multe medalii,dar ce au reusit cei 2 antrenori este meritoriu,si munca si lupta fetelor,am fost fericita knd nemtii in comentariul lor nu puteau cred cum a fost furata o gimnasta de medalia meritata si muncita,o fata remarcabila care la virsta knd altele renunta la sport a avut curajul de a se lupta pentru un loc pe podium aduknd bucurie in suletele noastre de romaninii mereu aratati la posturi de tv cu ceva ce facem rau,sau cu politicienii nostri de catifea.este timpul de a face ceva pentru sport,pentru gimnastica si ceea ce cer cei doi antrenorii e ceva normal si din tot suletul sper sa fie alaturi de noua formatie de aur a gimnastici romanesti cu care nea obisnuit si cu care ne mindrim

Musafir

#2

2012-08-09 11:12

Buna ziua,
nu trebuie sa uitam niciodata ca cele mai mari bucurii pe care le-am trait vreodata,ca si popor,s-au datorat sportului.Trebuie facute toate eforturile posibile ca acesti mari antrenori sa fie alaturi de echipa feminina de gimnastica.Avem nevoie de valoarea acestor doi minunati antrenori pentru care recunoasterea internationala este unanima.
Le multumesc pe aceasta cale ca exista!

Musafir

#3

2012-08-09 11:14

Hai sa facem referendum!Sigur 90%,DA!

Musafir

#4

2012-08-09 14:52

Intotdeauna e loc de mai bine ,de perfectionare si sant necesare fonduri pe masura ; avem valori si e pacat sa le pierdem ,avem acest cuplu de antrenori care face minuni ,trebuie sprijiniti sa ne luam revansa la rio ...