RAED ARAFAT , salvatorul poporului roman

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția RAED ARAFAT , salvatorul poporului roman


Musafir

#176

2012-01-16 07:40

Raed Arafat ar trebui repus in functie. Merita acest lucru!

Musafir

#177

2012-01-16 09:30

Raed esti cel mai bun!

Musafir

#178

2012-01-16 12:14

Toata stima pentru SMURD si Raed Arafat.Un om adevarat!
.elena

#179 .

2012-01-16 12:20

l-am cunoscut personal pe dl doctor raed arafat. este un om de onoare, cu multa prestanta, ,de care toti romanii ar trebui sa se mandreasca.A facut un lucru minunat pentru noi romanii si pentru tara asta. sper sa ramina la noi si sa continue ce a inceput.

Musafir

#180 ALEGERI ANTICIPATE

2012-01-17 17:42

SCHIMBAREA LUI BASESECU SI COMPANIA LUI IN FRUNTE CU BOC
mariana

#181

2012-01-17 23:28

schimbarea jos basescu si ai lui ca o sa murim de foame

petrica

#182

2012-01-17 23:31

jos basescu uua nu va mai vrem ne am saturat de voi

Musafir

#183

2012-01-22 20:44

Basescu erai beat cand ai intrat in direct cu Arafat

Musafir

#184

2012-01-30 12:55

Cinste omului si Dr.ARAFAT,Du-zeu sal aibe In paza si sa-l fereasca de neaveniti,cretinisi lingai....

Musafir

#185

2012-02-04 06:28

RAED ARAFAT ESTE PRIETEN BUN CU OMAR HAISAM SI CU DOMNUL PRESEDINTE BASESCU.STIM CU TOTII EVENIMENTELE DIN IRAK(referitor la cei 3 jurnalisti romini)DACA ERA ATIT DE BUN TREBUIA SA PRACTICE MEDICINA LA EL IN TARA SI SA-SI AJUTE POPORUL LUI.DAR JOACA LA DOUA PORTI OBTININD PROFITURI BUNE. DRAGI JURNALISTI CAUTATII TRECUTUL DOMNULUI RAED SI DUPA AIA NO SA MAI SPUNETI CA ESTE SALVATORUL POPORULUI ROMIN.DACA AVEA PUTINA DEMNITATE NU SE INTORCEA INAPOI LA GUVERN.DAR INTERESELE OBSCURE IL FAC SA TINA CU DINTII DE CIOLANUL CARE ESTE DESTUL DE MARE.DACA NU PLEACA DE BUNA VOIE CEI CARE IL VOR INLOCUI PE BASESCU IL VOR EXPULZA CA INDIZERABIL. DAR POATE UNCHIUL SAM ARE NEVOIE DE EL AICI.EU IL ROG FRUMOS SA NE LASE IN PACE SI SA PLECE LA EL ACASA SI SA-SI SALVEZE POPORUL LUI CARE ESTE DEZBINAT DE ITIC JIDANUL.

Musafir

#186 Re:

2012-02-09 21:36

Jos cu manipularea! Auzi, "salvatorul poporului roman"... Neam de slugi!


Musafir

#187

2012-02-13 08:19

ffff buna treaba asta cu petitiile,asa ne dam seama cine e cu capul pe umeri.....va multumesc

Musafir

#188

2012-02-27 10:47

SI PER IL DOTT READ ARAFAT! Rusine Medicilor romàni corupti(sunt destui).

Musafir

#189

2012-03-15 11:15

Toata stima si respectul pentru doctorul RAED ARAFAT
sa aiba parte de multa sanatate, putere de munca si putere de a rezista in aceasta jungla romaneasca.

Trebuie sa o spun pe cea buna am 57 de ani dar cand il vad pe doctorul ARAFAT imi trec toate durerile de spate. Nu am fost obraznica am spus adevarul am incredere deplina in ceeea ce face  de aceea ani la rand am donat 2 %  la SMURD iar pic cu pic s-a facut  un strop mare pe care l-a folosit pentru cetatenii acestei tari.  Mai am un of mare . S-a tot spus ca daca se deplaseaza SMURD-UL  sau orice alta salvare pentru salvarea betivilor ii pune sa plateasca. Va rog din suflet sa se rezolve aceasta problema pentru ca se prea abuzeaza de salvare pentru alcoolici timp in care ar putea chiar salva viata unei persoane cu adevarat bolnave nu bahice. Multumesc de intelegere.

MRU si Ponta salvatorii neamului ???

#190 Raed Arafat este ruda/prieten cu Omar Haisam ?!

2012-05-05 02:03

Vizionati: http://www.ioncoja.ro/textele-altora/adevarul-ascuns-ale-recentelor-evenimente-demonstratii-din-romania/
Poate Musafir#185 are mare dreptate. Daca este asa si Haisam este multiplu agent care a actionat clar in pradarea romanilor, atunci ce este cu Arafat? Nu cumva sub masca unui mare binefacator se poate ascunde foarte bine si altceva?
Desigur ca in cadrul sistemului de sanatate se ruleaza si se deturneaza sume foarte mari. De aici si lupta pentru suprematie intre clanuri care n-au treaba cu servirea "prostimii" cum ar zice unii. Vedem ce se intampla cu tara de 23 de ani.
Chiar daca Arafat n-ar avea legatura cu Haisam, a lua prea usor in brate un strain este o boala grava. Nu este usor sa gasim din afara vreo "buba" SMURD-ului. Este intr-adevar o mare realizare si ma intreb de ce-a trebuit sa ne-o implementeze un arab? Se pare ca romanii bine intentionati peste tot sunt singulari si deci usor de boicotat (de gasti puse pe jecmaneala) si astfel majoritatea nu se mai implica. Mai este o hiba, nu avem tupeul necesar al arabului, evreului, ungurului, sarbului, rusului, englezului, americanului,etc. fara ordine valorica.
Mai este inca ceva, nu cumva ni se inoculeaza permanent in cap ca daca n-ar fi strainii noi n-am realiza mai nimic. Nici autostrada lui Bechtel (nerealizata, "moara de macinat" banii romanului credul si impilat) si nici Transfagarasanul(de sute de km, cu tuneluri prin munti, realizat intr-un timp rezonabil si probabil cu cheltuieli incomparabile fata de ai lui Bechtel pe cei cativa zeci de km de campie)!
Dar sa ne amintim cum in 1989 romanii s-au repezit sa-l apere pe Tokes de care totusi nu se atingea nimeni (securitatea care tradase deja era interesata de scandal, iar Ceausescu permanent nu dorea sa ia masuri radicale pentru a nu amplifica), nu s-a atins de el nimeni pana in prezent desi este clar ce face de zeci de ani impotriva statului roman. Mai grav chiar l-am promovat si l-am facut chiar europarlamentar ca, pe banii si in numele statului roman, sa reprezinte interesele Ungariei,etc. In Serbia nu s-ar mai fi auzit dupa 23 de ani de un Tokes daca ar fi avut vreunul.
Daca in 1989 in locul lui Tokes era un preot roman toti l-am fi lasat de izbeliste.
Daca in locul lui Arafat era un roman lovit pe nedrept de Basescu romanii l-ar fi lasat de izbeliste si n-ar fi tremurat pe zapada si ger nici o zi. Pana la urma vedem ca demonstratiile au fost "captate" si au fost utile USL-istilor care, desigur in 23 de ani, n-au contribuit la jaful tarii si a resurselor strategice, etc.? Iar acum dupa atata "abstinenta" si-or fi uitat obiceiurile si se vor fi transformat in mari salvatori?
Asa suntem, ne lasam prea usor manipulati si nici macar nu avem indoieli ca participam la o mare prostie. Poate generatiile viitoare se vor schimba.

Musafir

#191

2012-09-28 15:12

Doriti investitii de miliarde de euro in economia romaneasca?

Doriti zeci de mii de slujbe bine platite in Romania?

Doriti impulsionarea cercetarii si transferul de tehnologii de ultima ora in tara?

Doriti dezvoltare economica sustinuta in urmatorii 10 ani?

Doriti inzestrarea armatei romane la cele mai inalte standarde?

Semnati aceasta petitie, prezentati-o familiei voastre, prietenilor si colegiilor de serviciu, pentru ca este o batalie pentru noi toti, este o lupta care inca mai poate fi castigata… Depinde doar de noi daca vom accepta sa traim in continuare astfel, fara sa ne pese de cum foloseste statul banii nostri sau dimpotriva, vom face ceva…

http://www.petitieonline.com/avioane_noi_si_dezvoltare_economica_prin_offset

Musafir

#192

2012-12-01 19:14

Daca nimeni nu ne vrea binele si nimeni nu e cu adevarat profesionist , atunci OMUL Raed Arafat trebuie sustinut.

Musafir

#193

2012-12-01 19:20

A dat Domnul ca la carma unui minister in totala decadere sa ajunga un adevarat profesionist.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2013-08-29 06:55


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2013-08-29 09:38


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2013-10-08 15:33


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2013-10-08 18:40


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2013-10-08 21:37


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2013-10-09 02:13


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2013-10-09 16:52