Vrem FOX KIDS inapoi

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Vrem FOX KIDS inapoi

Gangster

#1 Desene

2011-12-26 19:21

Vreau desenele inapoi

Musafir

#2

2012-03-24 23:09

Desene de pe Fox Kids au fost cele mai frumoase-dar acum suntem obligati sa urmarim niste telenovele prostesti pe disney cheanel-cel mai nashpa post de desene din toate timpurile....apropo -nici macar nu prea sunt desene pe disney
Alege numele de user

#3 ...

2012-03-24 23:10

Desene de pe Fox Kids au fost cele mai frumoase-dar acum suntem obligati sa urmarim niste telenovele prostesti pe disney cheanel-cel mai nashpa post de desene din toate timpurile....apropo -nici macar nu prea sunt desene pe disney
Sergiu

#4 Fox Kids

2013-09-16 15:19

FOX
KIDS
a fost unul dintre cele mai frumoase posturi de televiziune la care se difuza cele mai frumoase desene animate, si sunt sigur ca si audienta era de asemenea foarte mare. Disney Channel apartine masonilor, si ca dovada aveti in fata voastra aceste semne : uitativa atent la initialele de la disney : 6i6ne6 , deci D e in forma de 6, s tot in forma de 6, si y tot in forma de 6 intors :). Disney Channel nu are ce cauta in Romania, este o panarama de televiziune care face din toti actorii pe care ii promoveaza niste tarfe si intuneca mintea copiilor dandu-le un exemplu foarte prost! Uitativa spre exemplu la Miley Cyrus (Hannah Montana) cum a ajuns! In ultimul ei videoclip s-a filmat goala!
Paul

#5 FOX KIDS

2013-09-16 15:33

Deci va rugam daca e cu putinta, aduceti inapoi FOX KIDS unde erau serialele de, desene animate cele mai frumoase ca ex : Viata Cu Louie, Spiderman - versiunea anilor 90, Lumea Lui Bobby, Pisoiul Eek si toate desenele frumoase care mai erau, Peter Pan, Dennis pericol public, Familie De Ce, Clubul Savantului Nebun si multe multe altele .... FOX KIDS BACK - PLSSSS!!!!!

elena pal
oradea

#6

2013-09-17 12:24

Si eu vreau Fox Kids inapoi!Cu ei am copilarit si cu ei vreau sa creasca si copiii mei.Cui trebui sa ne adresam sa primim ce ne dorim?

--------------
Creati un site gratuit accesand http://mfirma.ro.
mikay

#7

2013-10-17 15:33

Daaa acum se difuzeaza la noi toate porcariile lor straine nu mai am cuvinte
mikhay

#8

2013-10-17 15:37

Ce exemple se dau??Numai copii cu fitze cu pretentii cu puscarii xe melodi ce ai indoctrineaza pe toti astia mici BAGATINE POSTUL INAPOI NU AVEM NE OIE DE TOTI IDIOTII BAGATIVA DYSNEY-UL IN C......RRR

Musafir

#9

2015-07-14 19:49

Pentru ca îmi doresc înapoi fox kids, eu nici nu am apucat măcar sa i-l văd. Dar a venit porcăria asta de Disney Channel.
Răzvan

#10 Îmi doresc Fox Kids înapoi.

2015-07-14 19:51

Îmi doresc înapoi Fox Kids, chiar dacă am prins doar Jetix.