Deschiderea şcolilor şi grădiniţelor (NU învăţământului online)

Deschiderea şcolilor şi grădiniţelor (NU învăţământului online) / Anunțuri / Cereri adresate Avocatul Poporului / Comentarii


Musafir

#1

2020-11-25 08:25

Bună ziua! Susținem! Ce mă deranjează este că acele afterschooluri, centre educaționale, creșe, sunt deschise, iar școlile și grădinițele acreditate/autorizate sunt închise. Pentru noi ca instituție privată de învățământ este foarte greu! Bălan Bogdan, Tel: 0741.227.132
Ionela Gavril
Autorul acestei petitii

#2 Re:

2020-11-25 08:35

#1: -  

Da, exact. Discutam cu niste parinti ieri si erau foarte inversunati, in sensul in care erau de acord cu inchiderea scolilor si gradinitelor. Si cand am intrebat unde sunt copiii lor, mi-au raspuns ca sunt la gradinita (private). Dubla masura. Problema e ca acesti parinti dau tonul si influenteaza decizia privind inchiderea scolilor.


Musafir

#3

2020-11-25 09:56

Da, ar fi bine sa se faca macar un protest simbolic. Nu putem sta cu mainile in san, trebuie sa aratam ce ne doare, ce ne deranjaza, ce este normal si firesc cu invatamantul romanesc.

Musafir

#4

2020-11-25 20:54

Da, ar fi minunat sa se poata pune in aplicare aceasta idee si anume acest protest simbolic la guvern! Sustin acest protest!

Musafir

#5

2020-11-26 09:48

Buna ziua!

 

Si eu sustin acest protest simbolic la guvern!! Ma alatur!


Musafir

#6

2020-11-26 09:52

Si cred ca ar trebui facut cat mai de curand acest protest simbolic..eventual inainte de alegeri, pentru ca din pacate este tot ce conteaza pentru acest guvern.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...