Free Jazz! Eliberati-l pe Jazz! Debanati-l pe Jazz

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Free Jazz! Eliberati-l pe Jazz! Debanati-l pe Jazz


Anonymous

#1

2011-11-24 08:41

Free Jazz!

Musafir

#2

2011-11-24 08:51

Nu merita domnilor, nu merita! avem nevoie de el pe forum, ne cerem scuze ca uneori e putin obraznic.
ham ham

#3

2011-11-24 12:00

E un baiat bun... :((....lasati-l sa posteze....

Musafir

#4

2011-11-24 13:16

am avut un schimb de pareri cu el, dar intradevar face forumul mai interesant,asa ca VA RUGAM FRUMOS sa il debanati.

Musafir

#5

2011-11-24 16:15

Debanati-l pe Jazz.

Musafir

#6

2011-11-24 16:24

speram sa revina pe forum
hercules

#7

2011-11-24 19:01

Cu toti gresim din prea multa dragoste pt caini nostri nu cred ca, o persoana care se prezinta sa fie banat permanent iar sutele de clone care doar instiga la scandal si jignesc sa poata posta de fiecare data sub alt nume CRED CA CEL MAI BINE PT TOATA LUMEA AR FI DEBANAREA LUI CHIAR DACA A GRESIT, MAI MERITA O SANSA
Adya

#8

2011-11-24 21:35

Pe alte topicuri am citit jigniri mai mari si masurile nu au constat intotdeauna in ,, ban permanent,,. Regulamentul ar trebui sa fie acelasi pt toti.  Un alt user facea legea baltagului pe topic, injura de tot neamul, ameninta cu bata si vorbea cu pauze de ............., probabil cat sa isi caute cuvintele si alea putine dar urate, si a fost banat intr-un tarziu pt o luna.
Am votat petitia, acordati-i incredere si acces pe forum lui Jazz.
Am inteles din postarile sale ca e pasionat de cainii, asa cum sunt majoritatea. Lasati oamenii sa se exprime, sunt altii cu libertate de exprimare pe forum si intreaba doar cat antigel sa puna in apa cainelui sa nu mai inghete . E aiurea, nu? Impulsivitatea oamenilor trece, ramane pasiunea pentru caini ce va fi impartasita pe forum.


Musafir

#9

2011-11-25 09:25

Sa nu fim mai catolici decat papa ! Au fost certuri si discutii mult mai grele care au facut " deliciul " useir-lor mult timp fara a avea o baza , un substrat clar . Marius este un timp foarte sufletist care in fond nu a facut decat sa-si promoveze rasa iubita . Da, a gresit poate ca nu trebuia sa o faca in felul asta dar " SA ARUNCE CU PIATRA PRIMUL CEL FARA DE GRESEALA !" - de aceea zic eu ca  ar trebuii sa ne gandim de doua ori inainte de a limita libera exprimare in public a unei persoane .Si inca un aspect : lui Jazz i se cunoaste identitatea si asta il face mai simpatic ;) .  Laudabila ideea cu petitia _ .


Musafir

#10

2011-11-25 20:38

Da semnez ca Jazz sa fie debanat .

Musafir

#11

2012-01-23 20:32

marita sal ajutam