Impotriva lipsei de profesionalism a angajatilor MPFM

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Impotriva lipsei de profesionalism a angajatilor MPFM


Musafir

#26

2012-01-25 13:11

mirela e cea mai impartiala moderatoare ,promoveaza prostia ,invidia ,rautatea

Musafir

#27 Privare de libertate si drepturi

2012-04-07 01:36

A ponderat cineva vreodata natura contractelor pe care le semneaza "angajatii" de la Mireasa pentru fiul meu. Nu cred ca exista companie in lume care sa aiba legal voie sa impuna asemenea reguli si sanctiuni draconice dupa bunul plac. Majoritatea veti spune: "Si-au facut-o cu mana lor". Dar cu ce difera acest lucru de arenele de gladiatori? De ce nu se permite atunci angajarea de gladiatori care sa se bata pana la moarte? Pentru ca asiguram fiecarui cetatean, ca societate de drept un pachet de baza de drepturi si libertati, pe care nimeni nu i le poate incalca, chiar daca el e destul de naiv sa accepte. Cu exceptia bineinteles a emisiunilor televizate, in care permitem orice. Ganditi-va bine, ca asa ne erodam simtul valorilor umane si ajung copiii si nepotii nostri sa-si vanda drepturile lor fundamentale pe nimic.

Musafir

#28

2014-02-25 11:55

nu sunt de acord cu angajatii MPFM care accepta limbajul vulgar al unor concurenti si favorizarea acestora , eu cred ca ar trbuii toti concurentii sa aiba aceleasi drepturi