NU VREM "CASĂ REGALĂ" înfiinţată şi FINANŢATĂ din bani publici !

NU VREM "CASĂ REGALĂ" înfiinţată şi FINANŢATĂ din bani publici ! / Anunțuri / Camera Deputaților a aprobat, TACIT, înființarea Instituţiei „Regele Mihai I” / Comentarii


Musafir

#1

2018-10-31 14:17

sa se aleaga prafu de ei toti si de familiile lor de borfasi

Musafir

#2

2018-10-31 15:32

Este un premiu pentru tradarea de la 23 Aug.1944?

Musafir

#3

2018-10-31 16:23

Dece nu ati deus pana acum etitia la parlament?
Monica Petruț

#4 Re:

2018-10-31 16:38

#3: -  

Am trimis petiția catre comisiile din Parlament, catre presedintii Camerelor Parlamentare, inclusiv catre partidele politice parlamentare, catre prim-ministrii care au tot guvernat si catre diversi ministri, inclusiv catre ministrul justitiei, iar aceste informatii, cāt si raspunsurile pe care le-am primit, le-am publicat in sectiunea "Anunturi" a petitiei, asa cum am promis, unde am indicat inclusiv linkurile de la postarile publicate in legatura cu acest subiect, pe pagina mea de Facebook.


Musafir

#5

2018-10-31 17:27

Pentru "fanfaroni" asemanatori celor care au pus mana pe putere si impart banul `puiblic fara nici un fel de discernamant nu-i de mirare. Romania are sute mi de copii care, ori nu au ce manca, imbracaminte, bani pentru scoala ... etc, Tariceanu care "nici nu stie pe ce lume traiesc romanii", nici nu-i de mirare ca sustine asemenea aberatii, reinvierea unei "mumii a trecutului", pacat ca romanii nici nu vor sa-si dea seama cum sunt"tocarti inutil banii lor".

Musafir

#6

2018-10-31 21:59

Dar Mihai de buna voie a abdicat, acele fete -nu au nationalitate RO - cum este posibil asa ceva?

Musafir

#7

2018-11-01 10:20

Motivarea incepe cu un fals! Monarhia orice ar fi fost ea prt Romania, A FOST. Ea a fost desfiintata in anul 1947
Deci ea NU POATE FI ASTAZI nici un fel de pastratioarea a traditiilor pt simplu motiv ca MONARHIA NU MAI EXISTA! Ce nu exista nu face si nu pastreaza nimic din expunerea de motive!

Musafir

#8

2018-11-01 15:20

Am vazut pe Stiri pe surse.ro si am si postat pe facebook aceasta magarie si am postat si pe pagina lui Tariceanu.Incepe sa-mi fie scarba de acesti politicieni.Care casa regala? aceste capuse puturoase sa mearga la munca.
Alessia

#9

2018-11-01 15:23

Legat de aprobarea euroilor pt asa zisa casa regala,am vazut ce au facut idiotii de guvernanti,am postat si pe facebook si pe pagina lui Tariceanu.Incepe sa-mi fie scarba de acesti politicieni de 2 bani.Iar plosnitele regale puturoase sa mearga la munca ,nu sa intinda mana la banii romanilor.Propun sa se faca referendum daca suntem de acord cu aceasta finantare.Alessia


Musafir

#10

2018-11-07 10:12

Tara de circopiteci paranoici lipsiti de demnitate si constiinta nationala fara pic de rusine, lipsiti de orice respect fata de propriile idealuri.
#11

#11

2018-11-07 10:14

Tara de circopiteci lipsiti de demnitate si constiinta nationala. Imi este sila de faptul ca a trebuit sa ma nasc si sa traiesc intr-o asemenea parte a pamantului unde slugarnicia si josnicia sunt la ele acasa.

 




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...