Interlopii cu legitimatie de la Stat trebuie uregent demisi !

urmasul

#1

2011-10-26 22:27

Justitiarul de Hunedoara

http://www.youtube.com/watch?v=RiJ0YqLFCio&feature=share

ASTAZI AVEM LA GAZETA DE PERETE PE CEI MAI PERICULOSI INFRACTORI AI SOCIETATII

Acesti magistrati sunt urmatorii INFRACTORI PERICULOSI AI SOCIETATII DIN HUNEDOARA SI DEVA, DEVENIND INTERLOPI CU LEGITIMATIE DE LA STAT

1,JUDECATOR BULIGAN MIHAELA
2.JUDECATOR GHERMAN CALIN
3.JUDECATOR BOROSESCU MARIA.
4.JUDECATOR GHILEA RODICA
5.ZDRENGHEA ELENA
6.PROCUROR HERBAN DOREL
7.PROCUROR BACEANU IOVITA
8.JUDECATOR DANA GHITOAICA -C.ALBA

Acesti politisti sunt urmatorii INFRACTORI PERICULOSI AI SOCIETATII DIN HUNEDOARA SI DEVA DEVENIIND INTERLOPI CU LEGITIMATIE DE LA STAT

8.COLONEL CLONDA VASILE
9.COLONEL COZMA DORU
10.COLONEL ROSCA
11.CAPITAN BUTUNOIU
12.CAPITAN ENESCU.
13.CAPITAN CERNAT
14.AGENT SUR LAURENTIU
15.KISS DANIEL
16.ENACHE ADRIAN

tel.0721758747 vili rupa din hunedoara

http://romanicablues.wordpress.com/2011/05/09/povestea-lui-rupa-vili-sau-drama-unui-om/
urmasul

#2 Si elevii au drepturi care trebuie respectate in tara lor !

2011-10-26 22:31

„Suntem conştienţi de corupţie, de minciuni, de războaie, de sistemele nedrepte care încurajează comportamentele egoiste şi anti-sociale, de violări ale drepturilor omului, de distrugerea acestei planete şi a locuitorilor săi, de acţiunile injuste şi inumane ale corporaţiilor globale pentru putere şi profit Şi ne-am săturat!
urmasul

#3 Traimi dupa reguli de ei stabilite ,pana cand ?

2011-10-26 22:33

Magistratii romani sunt cei mai periculosi infractori ai societatii ,incalca legea cu buna stiinta ,CEDO ne da dreptate si pentru magistrati se prescriu faptele ,de ce mai trebuie sa acceptam aceste abuzuri in societate ,noi suntem sclavi societatii ?

Musafir

#4

2011-10-26 22:53

M-am saturat de foarte multe lucruri,noroc este ca sunt roman adevarat si-mi iubesc patria.

Musafir

#5

2011-10-27 05:12

Sper sa fie arestati toti criminalii cu imunitate de la stat !

Musafir

#6

2011-10-28 20:17

am semnat,Andrei!

Musafir

#7 N.A.C

2011-10-28 20:33

multumesc

Musafir

#8

2011-10-28 21:03

Justitia corecta e primul pas spre imbunatatirea functionarii statului. Daca nimanui nu ii este frica de o judecata corecta, atunci hotii sunt incurajati.

Musafir

#9

2012-09-28 15:15

Doriti investitii de miliarde de euro in economia romaneasca?

Doriti zeci de mii de slujbe bine platite in Romania?

Doriti impulsionarea cercetarii si transferul de tehnologii de ultima ora in tara?

Doriti dezvoltare economica sustinuta in urmatorii 10 ani?

Doriti inzestrarea armatei romane la cele mai inalte standarde?

Semnati aceasta petitie, prezentati-o familiei voastre, prietenilor si colegiilor de serviciu, pentru ca este o batalie pentru noi toti, este o lupta care inca mai poate fi castigata… Depinde doar de noi daca vom accepta sa traim in continuare astfel, fara sa ne pese de cum foloseste statul banii nostri sau dimpotriva, vom face ceva…

http://www.petitieonline.com/avioane_noi_si_dezvoltare_economica_prin_offset