Impreuna luptam impotriva violentei

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Impreuna luptam impotriva violentei


Anonymous

#1

2011-10-09 23:28

Ia atitudine si lupta alaturi de mine impotriva violentei.

Musafir

#2

2011-10-10 19:57

Trebuie sa luptam impotriva violentei. Nu trebuie sa ramanem indiferenti. Sa luam atitudine!

Musafir

#3 Va rog sa publicati pe Facebook ....oriunde

2011-10-10 19:59

Trebuie sa luptam pentru noi si pentru cei din jurul nostru...ajuta-ma si tu!

Musafir

#4

2011-10-10 21:50

Sunt multi oameni in aceasta tara care merita o lume mai buna si un mediu mai sanatos. E grav sa trecem indiferenti pe langa mitocanie si nesimtire!!!

Musafir

#5

2011-10-11 17:20

Dacă s-ar rezolva într-un fel ar fi minunat!

Musafir

#6

2011-10-11 22:50

Daca in Romania ar exista mai multe scoli de reeducare, iar acolo ar ajunge toti cei care trebuie, nu ar mai axista atatea violente.

Musafir

#7

2011-10-12 00:13

Am inceput sa urmaresc aceasta petitie de zece ori pe zi si sunt dezamagit....parca nimanui nu-i pasa,ma rog doar 15 persoane.

Musafir

#8

2011-10-14 22:44

Impreuna, vom fi mai puternici impotriva violentei!

Musafir

#9

2011-10-15 17:11

Fara eradicarea saraciei endemice din Romania nu se va putea face educatie si nu se vor putea lua masuri coercitive eficiente. Prin urmare, razboiul psihologic impotriva propriului popor dus de actualul guvern al Romaniei, dar si de cele anterioare, din 1989 si pana in prezent, va genera in continuare violenta sociala, care a trecut in prezent in faza de cronicizare. Cum si cand va putea fi tratata aceasta boala cronica a societatii noastre, care deturneaza atentia oamenilor de la jaful organizat (mafiot) de potentatii zilei, aparati de votul asa-zis democratic (o minciuna sfruntata). De cand orice analfabet, criminal, inconstient, mituit (mitoman) sau milog ma reprezinta sau reprezinta poporul roman prin cel pe care il trimite in Parlamentul Romaniei?

Musafir

#10

2011-11-06 11:53

nici nu am cuvinte sa pot descrie prin ce trebuie sa indure atatea femei din cauza unor animale practic.de fapt cred ca si animalele au mai multa iubire de oferit....nu pot sa imi gasesc cuvintele potrivite pt a putea descrie asa ceva....trebuie sa luam atitudine pt a lupta impotriva violentei,pt un viitor mai bun,pt drepturile noasre.....mult succes tuturor femeilor si toata sustinerea mea pentru ele.....RESPECT