Accesul cetatenilor straini la servicii bancare nu trebuie limitat


Musafir

#1

2015-10-28 17:26

Nici la baca ING nu se poate

Musafir

#2

2015-10-28 19:35

va rugam sa fiiti mai precis si mai atenti [ eu am semnat petitie pentru ridicarea delimitarile deja existente la accesul strainului la servicii bancare si nu am semnat limitarea accesului la servicilori bancare asa cum pretinde mailul dumneavoastra de confirmare .
pana la urma ce am semnat ?

Musafir

#3

2015-10-29 16:09

buna domnule: suntem din siria si ne intereseaza sa deschidem accounts asa doreste directorul nostru la serviciu ca sa ne transfere salariul catre contul nostru.cu respect 


Musafir

#4

2015-10-29 19:01

Din pacate'lipsa informatiei corecte si desinformare practicata de catre presei si media;a dus la lipsa adevarului despre ce se intampla in orientul mijlociu si a dus la formarea de opinie negativa despre strain
i in societatea Romaneasca !!!!oare cine sta in spatele acestei desinformari?si ce scop are?

Musafir

#5 Re: Banci care deschid conturi cetatenilor straini

2015-10-30 20:12

#3: -  

 Buna seara,

In acest moment sunt 3 banci care deschid conturi cetatenilor straini: CEC BanK, Libra Bank si Banca Romaneasca. Puteti incerca si la Banca Transilvania dar nu este sigur ca vor acepta.

Numai bine,

Rodica Novac


Musafir

#6

2015-11-10 23:08

Mulțumesc 




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...